Dalyvio bilietas


Dalyvio bilietas
Dalyvio bilietas
Dalyvio bilietas (5.00€)
Likęs kiekis: vnt

Ar jau turi planų paskutinei vasaros diena? Praleisk ją aktyviai ir įsimintinai, keliaudamas po neatrastas Kauno rajono vietas! Šis maršrutas – išskirtinė pažintis su gamtos ir istorijos paslaptimis apgaubtu Ežerėlio mišku. Pakeliui aplankysime unikalią kertinę miško buveinę, saugančią senųjų miškų pėdsakus, ir sužinosime, kuo ši vieta yra ypatinga. O išgirdę istorijas apie šiame miške besislapsčiusius ir už Lietuvos laisvę kovojusius partizanus neabejotinai pajusime adrenalino pliūpsnį. Turėsime galimybę patys nusileisti į miško brolių žeminę, kurioje 1944–1945 m. slaptėsi 19 partizanų, ir iš arčiau pajusti istoriją. Vienybė ir miško alsavimas abejingų nepaliks.

Prieš įsigydami bilietą žygio dalyviai privalo susipažinti su pėsčiųjų žygio taisyklėmis ir jomis vadovautis viso žygio metu.

***

Data – 2019 rugpjūčio 31 d. (šeštadienis)

Registracija ir starto vieta – poilsiavietė „Ežerietis“, Ežerėlis, Kauno r. (nuoroda į starto vietą https://goo.gl/maps/6HPEtQxAHEgv8t7x7 )

Žygio pradžia – 11 val. Dalyvių registracija nuo 10:30 val.

Žygio pabaiga – apie 19 val.

Žygio atstumas – apie 16 km (žygio pradžios ir pabaigos vietos sutampa)

Sudėtingumas – sudėtingas

Dalyvio mokestis – 5 Eur.

Dalyvių skaičius ribotas! Paskubėkite įsigyti bilietus!

Žygio dalyviams rekomenduojame pasirūpinti patogia sportine avalyne ir patogia apranga, na, o siekdami saugoti gamtą, prašome su savimi tūrėti indus miško vaišėms!

Daugiau informacijos info@kaunorajonas.lt arba 8 37 548 118