„Art deco raiška kasdienybėje“

„Art deco raiška kasdienybėje“

Vasaros metu Stuba turi mintį surengti vienos dienos restoraną ir dar keleta vakarų kaimynams ir Zapyškio svečiams. Tačiau kaip gi restoranas be indų? O dar įdomiau, jei tai būtų Art deco stiliaus indai. Kodėl Art deco? Todėl, kad tai paprasta, bet kartu ir modernu, ryšku ir kontrastinga, todėl, kad tai simbolizuoja atgimimą po pasaulinių praeito šimtmečio negandų, kurios stipriai palietė ir Zapyškį. 

Šio renginio tikslai:

  1. Pakviesti į paskaitą apie Art deco raišką kasdienybėje, kurią paskaitys Kaunas 2022 programos „Modernizmas ateičiai" kuratorius, istorikas ir „Ekskurso" gidas Žilvinas Rinkšelis. Art deco yra jo gyvenimo dalis. 
  2. Paprašyti Jūsų jei namie turite nenaudojamų tarpukario ar pokario laikų indų - puodelių, lėkštučių, lėkščių, ar stalo įrankių, padovanoti juos Stubai.

Stubos renginyje visi bus vaišinami arbata iš dovanotų puodelių kolekcijos.

O jei nežinote, kokio stiliaus yra turimi indai, tai paskaita yra puikiausia proga tai išsiaiškinti! Atsineškite, parodykite juo Žilvinui ir jis padės susiorientuoti, ar tai Art deco.

Stubai labai svarbu žinoti, kokį kiekį arbatos paruošti, tad visų labai prašome registruotis į renginį užpildant šią formą https://goo.gl/forms/rNw4H7nco1WsFQiE3 . 

Telefonas pasiteirauti 8-673-27274.

  • Gegužės 15 d.  18:00 - 20:00
2018-05-15 18:00 2018-05-15 20:00 Europe/Vilnius „Art deco raiška kasdienybėje“ Vasaros metu Stuba turi mintį surengti vienos dienos restoraną ir dar keleta vakarų kaimynams ir Zapyškio svečiams. Tačiau kaip gi restoranas be indų? O dar įdomiau, jei tai būtų Art deco stiliaus indai. Kodėl Art deco? Todėl, kad tai paprasta, bet kartu ir modernu, ryšku ir kontrastinga, todėl, kad tai simbolizuoja... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/art-deco-raiska-kasdienybeje/date-20180515/ Kūrybos ir užimtumo stuba, Vytauto g. 77, Zapyškis, Kauno rajone
  • Kūrybos ir užimtumo stuba
  • Vytauto g. 77, Zapyškis
  • Žemėlapis