Dr. Aldonos Snitkuvienės knygos „Raudondvario grafai Tiškevičiai“ pristatymas

Dr. Aldonos Snitkuvienės knygos „Raudondvario grafai Tiškevičiai“ pristatymas

Knygoje pristatoma Raudondvario grafų Tiškevičių giminės istorija, aptariama jų veikla ir įnašas į Lietuvos kultūrą. Kolekcionavimo mastas atskleidžiamas sudarytame kataloge, kuris suteikia galimybę pažinti grafų turėtus rinkinius, pasklidusius po Lietuvos ir įvairių kitų valstybių muziejus.

Knygoje pasakojama ne tik apie šimtmetį, kai grafai Tiškevičiai gyveno Raudondvario dvaro sodyboje, bet ir apie kitą šimtmetį, kada jie buvo pasitraukę iš Lietuvos. Gausiai papildyta informacija naujoji knyga praturtina populiarumo sulaukusią, prieš dvidešimt penkerius metus publikuotą knygą „Raudondvaris. Grafai Tiškevičiai ir jų palikimas“. Autorė tikisi, kad ši knyga atskleis naujos, istoriniais faktais paremtos informacijos apie Raudondvario grafus Tiškevičius, paskatins akivaizdžiai suaktyvėjusį domėjimąsi dvarų kultūra.

Renginio metus bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami renginio viešinimui.

  • Gegužės 22 d.  nuo 17:00
2024-05-22 17:00 2024-05-22 17:00 Europe/Vilnius Dr. Aldonos Snitkuvienės knygos „Raudondvario grafai Tiškevičiai“ pristatymas Knygoje pristatoma Raudondvario grafų Tiškevičių giminės istorija, aptariama jų veikla ir įnašas į Lietuvos kultūrą. Kolekcionavimo mastas atskleidžiamas sudarytame kataloge, kuris suteikia galimybę pažinti grafų turėtus rinkinius, pasklidusius po Lietuvos ir įvairių kitų valstybių muziejus. Knygoje pasakojama ne tik apie... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/dr-aldonos-snitkuvienes-knygos-raudondvario-grafai-tiskeviciai-pristatymas/date-20240522/ Raudondvario kultūros centras, Instituto g. 1A, Raudondvaris, Kauno r, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono muziejus krmuziejus@gmail.com
Daugiau informacijos