Ekstremalus klasikos pliūpsnis

Ekstremalus klasikos pliūpsnis

Ar kada nors pagalvojote, kokios neišmatuojamos yra akordeono galimybės ir kaip gaiviai šio instrumento dėka gali suskambėti puikiai atpažįstamos klasikinės kompozicijos? Atraskite visa tai jungdamiesi į kvapą užimantį klasikos potyrį su Martynu Levickiu bei styginių kvartetu!
„Akordeonas – modernus instrumentas. Jis taip ištobulintas, kad tinka pačiam įvairiausiam repertuarui“, - sako Martynas ir šiame koncerte kviečia Jus įsitikinti, jog jo valdomam instrumentui neegzistuoja jokie tabu!

Programoje W. A. Mozart, A. Vivaldi, J. Brahms ir kt.

Bilietai https://goo.gl/Qfr7SG 

 

  • 2017-04-17  nuo 18:00
2017-04-17 18:00 2017-04-17 18:00 Europe/Vilnius Ekstremalus klasikos pliūpsnis Ar kada nors pagalvojote, kokios neišmatuojamos yra akordeono galimybės ir kaip gaiviai šio instrumento dėka gali suskambėti puikiai atpažįstamos klasikinės kompozicijos? Atraskite visa tai jungdamiesi į kvapą užimantį klasikos potyrį su Martynu Levickiu bei styginių kvartetu! „Akordeonas – modernus instrumentas. Jis... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/ekstremalus-klasikos-pliupsnis/date-20170417/ Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Pilies takas 1 , Raudondvaris, Kaunas, Kauno rajone ACCO Akademija
  • Raudondvario dvaro menų inkubatorius
  • Pilies takas 1 , Raudondvaris
  • Žemėlapis
  • Kaina: 16.00 - 25.00
Daugiau informacijos