Kalėdinis koncertas „Stebuklo paliesti“

Kalėdinis koncertas „Stebuklo paliesti“

Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis atlikėjo R. Difarto dainomis!
Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas, katu su savo žmona, atlikėja A. Difarte, koncerto metu atliks gražiausius šventinius duetus, pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara.
Klausytojai programoje išgirs gražiausias šv. Kalėdų dainas („White Christmas“, „ Jingle bells“, „Hallelujah“ ir kt.), taip pat populiariąją pasaulinę klasiką: „The Beatles“, B.Adams, Sting, Eagles, Queen bei autorines R. Difarto dainas. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu.
„Mūsų tikslas – atnešti muzikos stebuklą ir šv. Kalėdų džiaugsmą į klausytojų širdis“ – tikisi atlikėjai.
Koncertas žada ir malonių netikėtumų bei staigmenų! Specialiai šiam vakarui bus kuriamos ir scenos dekoracijos.

Bilietus pirkti čia:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/r-difartasadifarte-graziausia-sv-kaledu-muzika--kaunas-264005/?fbclid=IwAR2qgsrf8N8yOEgVLBtAKU1pCoKLMtoTs0Jc7C_-bNwQauXWUmPwWz8kCcM

  • 2018-12-19  19:00 - 21:00
2018-12-19 19:00 2018-12-19 21:00 Europe/Vilnius Kalėdinis koncertas „Stebuklo paliesti“ Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis atlikėjo R. Difarto dainomis!... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kaledinis-koncertas-stebuklo-paliesti/date-20181219/ Kauno rajonas