Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas

Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas

Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas sutrauks įspūdingą būrį geriausių šalies atlikėjų. Vilties ir gerumo vakarą skambės Justės Arlauskaitės-Jazzu, Monique, Vaido Baumilos, Justės Starinskaitės ir „Saulės kliošo“, Ovidijaus Vyšniausko, Ievos Zasimauskaitės, Monikos Juškevičiūtės, „Lemon Joy“, Stano, Indrės Griškelytės, Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės, Gyčio Paškevičiaus, „Original Copy“, „Flash  Voyage“ dainos, kurioms pritars vaikų choras ir mažosios kylančios scenos žvaigždutės. Publiką kaitins „Demo“ šokėjos, popdainavimo studija „Hey“.

Raudondvario dvaro parke išlietoje čiuožykloje, nutviekstoje prožektorių, sukinius ant ledo demonstruos  perspektyviausia ledo šokių pora Deividas Kizala ir Mira Polishook, šokėja Selina Kaneda. Šventinę nuotaiką Raudondvario dvare kurs ir Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakulteto dėstytojų bei Kauno rajono moksleivių sukurtos puošmenos, kurių tema „Neriam į Kalėdas“.

Net šeši renginio vedėjai, vieni nuo scenos, kiti iš Raudondvario pilies menės – Marijonas Mikutavičius, Indrė  Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Mindaugas Stasiulis, Renata Šakalytė-Jakovleva, Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė – vedžios Vilties pasakos labirintais, supažindindami su ypatingų vaikų istorijomis. Jose liga, skausmas ir kasdienė kova už galimybę būti persipina su tikėjimu, kad žmonių gerumas, jų paaukotos lėšos sukurs tikrą Kalėdų stebuklą. Tai – ir intensyviosios terapijos kursas,  ir galimybė nuvykti į kliniką reabilitacijai, ir specializuotas neįgaliojo vežimėlis ar galūnes fiksuojantis įtvaras. Beje, Raudondvario dvare bus įrengta speciali pakyla neįgaliesiems.

KAS. Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo šventė ir TV3 „Išsipildymo akcija“.

KUR. Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas.

KADA. Lapkričio 30 d. (penktadienį), 19.15 val.

  • Lapkričio 30 d.  nuo 19:15
2018-11-30 19:15 2018-11-30 19:15 Europe/Vilnius Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas Kauno rajono eglės įžiebimo šventė ir „Išsipildymo akcijos“ finalinis koncertas sutrauks įspūdingą būrį geriausių šalies atlikėjų. Vilties ir gerumo vakarą skambės Justės Arlauskaitės-Jazzu, Monique, Vaido Baumilos, Justės Starinskaitės ir „Saulės kliošo“, Ovidijaus Vyšniausko, Ievos... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kauno-rajono-egles-iziebimo-svente-ir-issipildymo-akcijos-finalinis-koncertas/date-20181130/ Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono savivaldybė
  • Raudondvario dvaras
  • Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva
  • Žemėlapis
Daugiau informacijos
  • Kauno rajono savivaldybė