Kursai „Įvadas į šiuolaikinio meno kolekcionavimą“

Kursai „Įvadas į šiuolaikinio meno kolekcionavimą“

4 paskaitų ir susitikimų ciklas
2018 m. lapkričio 8 d. – 29 d.
Ketvirtadienio vakarais 18:00 – 19:30 Kaune

Norite įsigyti meno kūrinių namams, dovanai ar pradėti savo meno kolekciją, bet nežinote nuo ko pradėti? Kaip be didelės rizikos įvertinti ar kūrinys turės išliekamąją vertę ir kokie pagrindiniai faktoriai turės tam įtakos? Meno darbus geriausia pirkti mugėse, galerijose ar tiesiai iš menininkų? Šiuos ir daugelį kitų šiuolaikinio meno kolekcionavimo klausimų nagrinėsime naujame paskaitų ir susitikimų cikle, prasidėsiančiame 2018 m. lapkričio 8 d. Kaune.

Susitikimų metu paskaitas ves kuratorė ir šiuolaikinio meno ekspertė, Rupert centro direktorė ir Temos įkūrėja Justė Jonutytė. Kurso eigoje taip pat turėsime galimybę susitikti su Lietuvos kolekcionieriais ir galerininkais, kurie pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis, papasakos apie savo meno kolekcijas ir atsakys į mus dominančius klausimus.

Išankstinės meno istorijos žinios šiam kursui nėra būtinos.

Kurso kaina: 250 eurų

Nuolaidos taikomos jaunimui iki 25 m., senjorams, kartojantiems kursą bei poroms ir šeimos nariams, kartu lankantiems kursą. "Early bird" (liet. ankstyva registracija iki spalio 10 d.) taip pat garantuoja 15% nuolaidą.

Kontaktai registracijai bei pasiteirauti dėl daugiau informacijos:
info@temagallery.com

Paskaitos vyks galerijoje „Aukso Pjūvis“ (http://auksopjuvis.lt/) ir Kauno rajono muziejuje (http://www.krmuziejus.lt/)

  • Lapkričio 08 - 29