Kūrybinės garso laboratorijos

Kūrybinės garso laboratorijos

Kaip skamba erdvė, kurioje gyveni? Kokius garsus girdi dažniausiai?

O kaip skamba tavo miestas? Ar tavo kasdienybės garsai gali tapti meno kūriniu?

Kviečiami visi nuo 14 m. ir jaunos šeimos liepos – rugsėjo mėn. į kūrybines garso laboratorijas kartu atrasti, kaip skamba Samylai, Taurakiemis, Rokai, Ilgakiemis (Garliavos apyl.) ir Linksmakalnis. Galima dalyvauti visose arba tik vienoje iš jų.

Moderatorių komanda Roberta (muzikantė/edukatorė) – ir Romantas (garso operatorius) padės kiekvienam pažaboti supančius garsus ir įvaldyti garso įrašymo priemones.

Junkis prie komandos ir kartu sukurkime tai ką jau rudenį galės stebėti visas Kauno rajonas ir ne tik. Tapk bendraautoriais!

Pirmosios kūrybinės laboratorijos jau LIEPOS 26 d. Rokuose.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScg1x9Uc5RBx2R_0bHbYshuLurF1h9-HF5o17Qe2V8VXAbGSQ/viewform

  • Liepos 26 d.  nuo 12:00
2022-07-26 12:00 2022-07-26 12:00 Europe/Vilnius Kūrybinės garso laboratorijos Kaip skamba erdvė, kurioje gyveni? Kokius garsus girdi dažniausiai? O kaip skamba tavo miestas? Ar tavo kasdienybės garsai gali tapti meno kūriniu? Kviečiami visi nuo 14 m. ir jaunos šeimos liepos – rugsėjo mėn. į kūrybines garso laboratorijas kartu atrasti, kaip skamba Samylai, Taurakiemis, Rokai, Ilgakiemis... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kurybines-garso-laboratorijos/date-20220726/ Kauno rajonas