Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“

Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“

Rudenėjančioje padangėje girdimas ilgesingas gervių klyksmas ne vieną priverčia pakelti akis aukštyn ir žvalgytis danguje skrajojančio pulko... Kiekvieną rudenį prieš leisdamosis į tolimą kelionę šiltųjų kraštų link, gervės kuriam laikui apsistoja Kauno rajone esančioje Ežerėlio durpyno aukštapelkėje. Tai viena tų ypatingų vietų Lietuvoje, kur gervės būriuojasi prieš atsisveikindamos. Čia – paskutinė jų stotelė prieš didžiąją kelionę į šiltuosius kraštus.

Rugsėjo 28 d. leiskimės į nepamirštamą žygį, kurio metu ne tik grožėsimės rudenėjančia apylinkių gamta, bet ir geriau pažinsime nepaprastą paukščių pasaulį.  Startavę nuo Ežerėlio kultūros centro miško keliukais žygiuosime iki Ežerėlio durpyno aukštapelkės, kur, esant palankioms sąlygoms, turėsime progą stebėti tolimai kelionei į šiltuosius kraštus besiruošiančių gervių būrius. Nepakartojami vaizdai ir įspūdžiai – garantuojami.

Prieš įsigydami bilietą žygio dalyviai privalo susipažinti su pėsčiųjų žygio taisyklėmis ir jomis vadovautis viso žygio metu.

***

Data – 2019 m. rugsėjo 28 d. (šeštadienis)

Registracija ir starto vieta – Ežerėlio kultūros centras (Kauno g. 21, Ežerėlis, Kauno r.) https://goo.gl/maps/Wajcc7UQrCq

Žygio pradžia – 16 val. Dalyvių registracija nuo 15:30 val.

Žygio pabaiga – apie 22 val.

Žygio atstumas – apie 15 km (žygio pradžios ir pabaigos vietos sutampa)

Sudėtingumas – vidutinis

Dalyvio mokestis – 5 Eur

Išankstiniai bilietai į renginį jau parduoti. Dalyvių registracija stabdoma.

Žygio dalyviams būtina turėti patogią avalynę ir aprangą, žibintuvėlį ir šviesą atspindinčią liemenę, na, o siekdami saugoti gamtą, prašome su savimi turėti indus miško vaišėms.

  • 2019-09-28  nuo 16:00
2019-09-28 16:00 2019-09-28 16:00 Europe/Vilnius Pėsčiųjų žygis „Pagervinėkime“ Rudenėjančioje padangėje girdimas ilgesingas gervių klyksmas ne vieną priverčia pakelti akis aukštyn ir žvalgytis danguje skrajojančio pulko... Kiekvieną rudenį prieš leisdamosis į tolimą kelionę šiltųjų kraštų link, gervės kuriam laikui apsistoja Kauno rajone esančioje Ežerėlio durpyno aukštapelkėje. Tai... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/pesciuju-zygis-pagervinekime-1/date-20190928/ Ežerėlis, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras [email protected]
  • Kaina: 5.00
Daugiau informacijos