Piešimas smėliu

Piešimas smėliu

Piešimas spalvotu smėliu tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 3 metų) ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, bei lavina pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu dalyviai sužinos, kaip naudoti spalvotą smėlį, gaus specialius paveikslus, kuriuos nuspalvinę su smėliu, galės pasilikti atsiminimui. Vaikai spalvotu smėliu margins įvairius vaikiškus paveikslėlius, o suaugusieji gali pasirinkti spalvinti mandalas.

BŪTINA REGISTRACIJA!  

  • 2017-03-07  18:00 - 19:00
2017-03-07 18:00 2017-03-07 19:00 Europe/Vilnius Piešimas smėliu Piešimas spalvotu smėliu tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 3 metų) ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/piesimas-smeliu/date-20170307/ Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Pilies takas 1 , Raudondvaris, Kaunas, Kauno rajone EKO žvakės info@ekozvakes.lt
  • Raudondvario dvaro menų inkubatorius
  • Pilies takas 1 , Raudondvaris
  • Žemėlapis
  • Kaina: 4.50
Daugiau informacijos