S.A.L.A.

S.A.L.A.

Tik vienai nakčiai – lyg ryškus miražas – Akademijos forte įsikurs S.A.L.A., kurios jau kitą rytą nebeliks nė kvapo.

Jau legendiniu tapęs naktinis klubas "Lizdas" ir "Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022" suvienijo jėgas vienam išskirtiniam vakariniam susitikimui Akademijoje, kuri dalyvauja „Šiuolaikinių seniūnijų“ projekte.

Išskirtinė forto erdvė praturtės specialiai vakarėliui pastatytomis konstrukcijomis, kurias užpildys ne tik elektroninės muzikos dūžiai, šviesių ir jaunų žmonių veidai, bet prekyba išskirtiniais gaminiais iš būsimos Akademijos vietos gamybos parduotuvėlės „Lokali“.

S.A.L.A. – tai nuotykis, į kurį atvykti lengva, o išvykti – nesinorės. Tuo pasirūpins naktinio Kauno (ar net visos Lietuvos) favoritai:

MANFREDAS

PAKAS�ROADS

LESS FEELING

Renginys nemokamas. Registracija į renginį vykdoma per Paysera sistemą. Prie įėjimo į renginį bus tikrinami registracijų QR kodai mobiliajame telefone ar spausdinti. Vietų skaičius ribotas.
https://tickets.paysera.com/en/event/s-a-l-a?fbclid=IwAR3YrfuSE5GLMTyk9dLBU4J9D1Umn-w9NBQ9iy4wbzRBmcwfKVgstw3UpkQ

  • Rugsėjo 19 d.  16:00 - 22:00
2020-09-19 16:00 2020-09-19 22:00 Europe/Vilnius S.A.L.A. Tik vienai nakčiai – lyg ryškus miražas – Akademijos forte įsikurs S.A.L.A., kurios jau kitą rytą nebeliks nė kvapo. Jau legendiniu tapęs naktinis klubas "Lizdas" ir "Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022" suvienijo jėgas vienam išskirtiniam vakariniam susitikimui Akademijoje, kuri dalyvauja... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/s-a-l-a/date-20200919/ Marvos fortas, Kauno rajone