Virtuali paroda „Pamatyta tapatybė. Ežerėlio bendruomenės narių portretai“

Virtuali paroda „Pamatyta tapatybė. Ežerėlio bendruomenės narių portretai“

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ projekte „Šiuolaikinės seniūnijos“ dalyvaujanti Ežerėlio bendruomenė visa vasarą gvildeno miesto tapatybę drauge su menininke Vaida Virbickaite. Į skaitmeninį formatą surinkę gyvenimo Ežerėlyje detales, jie pristato virtualų katalogą „Pamatyta tapatybė. Ežerėlio bendruomenės narių portretai“.

„Pamatyta tapatybė“ – tai „Šiuolaikinių seniūnijų“ projekto metu Ežerėlyje atidarytos parodos pratęsimas, papildymas. Fotografės V. Virbickaitės padedami, vietos fotografai kūrė bendruomenės portretus, o bendruomenė – pagal raktažodžius kultūra, legenda, gyvenimas, praeitis ir ateitis, pastebėjo neatrastas, Ežerėlio identitetą atskleidžiančias vietas.

„Fotoprojekto tikslas – atskleisti Ežerėlio identitetą, parodyti bendruomenės darnumą, žmonių individualumą bei padėti pačiai bendruomenei iš naujo atrasti savo seniūniją,“ – teigia V. Virbickaitė. Dvigubos ekspozicijos metodu sujungtuose portretuose atsiskleidžia ne tik miesto tapatybė, bet ir patys gyventojai – kokį pokytį jie kuria mieste ir kaip miestas keičia juos pačius?

Nuoroda į virtualią parodą: 

https://kaunas2022.eu/wp-content/uploads/2020/10/Ezerelio_katalogas_HiRes_WEB.pdf

  • Spalio 01 - 01