Žiemos koncertas visai šeimai „Balta, balta - kur dairais“

Žiemos koncertas visai šeimai „Balta, balta - kur dairais“

Kartu su tamsiausiu metų laikotarpiu ateina stebuklo laukimo metas. Vakarai tampa ilgesni ir mes prisiminimuose sugrįžtame į vaikystę, kai močiutė sekdavo pasakas, mama dainuodavo lopšines, o mus apimdavo malonus virpesys belaukiant artėjančių švenčių. Šie pojūčiai, tarsi apgaubianti ir šildanti skraistė, kai tampame pernelyg suaugę ir rimti.
Tad kviečiame į baltą kelionę, kurioje, sustabdę laiką, nukeliausime į vaikystės šalį, kurioje viskas buvo taip lengva ir paprasta.
Koncerte skambės šviesiausios melodijos iš kino filmų, miuziklų, kalėdinės dainos, pasakos ir lopšinės.
Muzikinę pasaką kurs – Viktorija Streiča (vokalas), Kristina Siurbytė (vokalas), Akvilė Garbenčiūtė (vokalas), Marius Bučys (gitara, perkusija), Arūnas Šerpytis (klavišiniai).

  • 2019-12-13  18:00 - 19:00
2019-12-13 18:00 2019-12-13 19:00 Europe/Vilnius Žiemos koncertas visai šeimai „Balta, balta - kur dairais“ Kartu su tamsiausiu metų laikotarpiu ateina stebuklo laukimo metas. Vakarai tampa ilgesni ir mes prisiminimuose sugrįžtame į vaikystę, kai močiutė sekdavo pasakas, mama dainuodavo lopšines, o mus apimdavo malonus virpesys belaukiant artėjančių švenčių. Šie pojūčiai, tarsi apgaubianti ir šildanti skraistė, kai tampame... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/ziemos-koncertas-visai-seimai-balta-balta-kur-dairais/date-20191213/ Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone