Apie TVIC

Informacija gestų kalba:

 

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras yra viešoji įstaiga, kurios pagrindiniai veiklos tikslai:

  • reprezentuoti Kauno rajoną, viešinti Kauno rajono lankytinas vietas, turizmo paslaugas;
  • teikti turizmo ir verslo informaciją;
  • skatinti turizmo ir verslo plėtrą Kauno rajono savivaldybėje.

Čia kaupiama bei teikiama nemokama informacija apie Kauno rajono lankomus objektus ir turizmo paslaugas – apgyvendinimą, maitinimą, pramogas, kuriami turistiniai maršrutai dviračiais, pėsčiųjų takais, rengiami ir platinami turistiniai informaciniai leidiniai, parduodami Kauno rajoną ir Lietuvą reprezentuojantys suvenyrai, organizuojamos ekskursijos po Kauno rajoną ir po visą Lietuvą.

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras rengia edukacijas vaikams Raudondvario dvare: „Grafo B. H. Tiškevičiaus dvaro paslaptys“ ir „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“. Taip pat organizuoja pramoginius pasiplaukiojimus laivu po Kauno rajono kurortinę teritoriją.

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras teikia ne tik turizmo informacijos paslaugas, bet ir informaciją verslo subjektams: konsultacijas pradedant nuosavą verslą, taip pat padeda jau veikiantiems smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams ir gyventojams, rengia ir platina informacinius leidinius apie verslo galimybes Kauno rajone bei teikia reklamos ir biuro paslaugas.

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centre dirba profesionalūs savo srities specialistai, kurie padės iš anksto susiplanuoti visų metų išvykas ar net įsteigti nuosavą verslą.

Jeigu norite daugiau informacijos apie mūsų lankomus objektus ir teikiamas paslaugas kreipkitės:

turizmo klausimais: 8 640 41855, 8 699 48833;

verslo klausimais – 8 672 65948.

Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras padės jums atrasti Kauno rajono kraštą!