Slapukų politika

Ši privatumo politika (toliau – „Privatumo politika“ arba „Politika“) paaiškina, kaip Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras (toliau – „Įstaiga“, ) renka ir naudoja informaciją Jums naudojantis bet kokiomis mūsų interneto svetainėje www.kaunorajonas.lt (toliau – „Svetainė“) siūlomomis paslaugomis arba bet kokiomis kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis (toliau – „Paslaugos“).

 

1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.

 

2. Kodėl mes naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus: Mūsų svetainėje naudojami slapukai tam, kad pagerintume Jūsų naršymą ir patirtį mūsų svetainėje, sužinotume apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuotume srautus, pagerintume svetainę. Slapukai naudojami ne ilgiau nei tai reikalinga nustatytiems tikslams įgyvendinti.

 

3. Kokių tipų slapukus naudojame?

Būtinieji slapukai

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

 

4. Kaip galiu valdyti slapukus?

Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą bei kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti.

Norėdami išjungti analitinius slapukus galite įsidiegti Google įrankį skirtą Google Analytics slapukų blokavimui, kuri galite įsidiegti paspaudę ant šios nuorodos. Įspėjame, kad tai gali paveikti Jūsų naršymą ir kituose interneto puslapiuose.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Galiojimo laikas

PHPSESSID

Sukuria vartotojui unikalų sesijos ID, kuriuo jis yra atpažįstamas svetainėje

galioja iki kol vartotojas palieka svetainę

_ga

Sukuria vartotojui unikalų sesijos ID, kuriuo jis yra atpažįstamas svetainėje

galioja 2 metus

_Gid

Sukuria vartotojui unikalų sesijos ID, kuriuo jis yra atpažįstamas svetainėje

galioja 1 dieną

PAUSED

Skirtas patikrinti, ar vartotojas atėjęs pirmą kartą

galioja 7 dienas

FR

Facebook slapukas, skirtas vartotojo atpažinimui svetainėje

galioja 3 mėnesius

_gat
Google Analytics vartotojų naršymo statistikos galioja 1 minutę
__cfduid
Saugumo sausainėlis, skirtas atpažinti individualius vartotojus, kurie jungiasi iš vieno ir to pačio adreso ir reikalui esant imtis saugumo priemonių vieno iš jų atžvilgiu galioja 1 metus
lid
vartotojo kalbos pasirinkimui įsiminti. galioja 100 dienų
G_ENABLED_IDPS Google prisijungimo sausainėlis galioja be pabaigos