Magiška Tango naktis

Magiška Tango naktis

“Tango kultūros erdvė” ir “Kauno rajono muziejus” kviečia šokio ir muzikos gurmanus į vienintelę magišką tango naktį prof. T. Ivanausko Obelynėje, Kauno rajone, po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi! 

Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas Ariel Ramirez (Argentina) po įspūdingo tarptautinio projekto su Kauno valstybiniu choru bei žiūrovus pakerėjusio Ariel Ramirez tango orkestro koncertinio turo grįžta į Lietuvos sceną su pasaulinio lygio Argentinos tango ir folkloro virtuozu - Dabel Zanabria (Argentina) - nauju tango muzikos ir šokio projektu, atskleisiančiu autentišką Argentinos tango žanrą.

Magiška tango naktis Obelynėje nukels į 1940-ųjų Buenos Aires, tango muzikos „aukso“ amžių, kurs susitiks dramatiški, nostalgiški, aistros ir meilės kupini jausmai, lydimi tango šokio istorijų paslapties ir autentiško tango muzikos skambesio. 

Programos metu skambės kūriniai iš naujausio Ariel Ramirez albumo "Tangos En Blanco & Negro", praturtinto orkestro skambesiu. Tai tango muzikos ir šokio programa – paliečianti žiūrovų ir klausytojų širdis bei nepaliekanti nei vieno abejingo. 

Koncerto metu skambės žymiausių Argentinos tango maestro, tokių kaip Anibal Troilo, Carlos Di Sarli,  Juan D'Arienzo ir kt. kompozitorių kūriniai. Koncerto metu, taip pat skambės ir žymaus kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai. 

ATLIKĖJAI:

Ariel Ramirez (Argentina) – Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas, aranžuotojas, kompozitorius. Jo repertuaras pasižymi įvairiapuse programa, skirta didžiosioms koncertų salėms: nuo argentinietiško tango iki simfoninės ir Lotynų Amerikos liturginės muzikos. Plačiau apie Ariel Ramirez: www.ArielRamirez.eu 

Ariel Ramirez Tango Orchestra – tai naujausias Ariel Ramirez projektas, kurį sudaro išskirtiniai, tarptautiniu mastu pripažinti, atlikėjai, pasižymintys virtuoziškumu ir stilistine įvairove. Tango muziką charakterizuojančio instrumento, bandoneono, ir kitų tango muzikos instrumentų derinys, kartu su atlikėjų virtuoziškumu sukuria unikalų, išskirtinį ir autentišką tango muzikos skambesį. 

Ariel Ramirez tango orkestrą sudaro tarptautinis atlikėjų sąstatas:

Ariel Ramirez, solistas (bandoneonas, Argentina)

Sebastian Lobos (fortepijonas, Lenkija)

Marta Lobos (smuikas, Lenkija)

Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika)

Joanna Talarek (altas, Lenkija)

Firat Korkmasz (kontrabosas, Turkija)

Šokio programoje - Dabel Zanabria (Argentina) - pirmą kartą Lietuvos scenoje. Tai - pasaulinio lygio Argentinos tango ir folkloro virtuozas - maestro, šokėjas, aktorius, choreografas, 2021 m. pasaulio tango čempionato teisėjas, žymaus tango miuziklo “TANGUERA” aktorius protagonistas.

BILIETAI:

https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/magiska-tango-naktis-215e

Studendams, senjorams, neįgaliesiems taikoma nuolaida.

Norintiems įsigyti bilietus su nuolaida ARBA ne internetu ARBA dėl bilietų grupėms (nuo 5 asm.), kreiptis: +370-652-05898 arba [email protected]il.com 

Organizatorius: "Tango kultūros erdvė" ir "Kauno rajono muziejus"

 

 

  • Rugpjūčio 19 d.  nuo 21:00
2022-08-19 21:00 2022-08-19 21:00 Europe/Vilnius Magiška Tango naktis “Tango kultūros erdvė” ir “Kauno rajono muziejus” kviečia šokio ir muzikos gurmanus į vienintelę magišką tango naktį prof. T. Ivanausko Obelynėje, Kauno rajone, po žvaigždėtu rugpjūčio dangumi!  Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas Ariel Ramirez... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/magiska-tango-naktis/ Tado Ivanausko Obelynės sodyba, Obelynės g. 8, Akademija, Kauno rajone