Orientacinis-pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“

Orientacinis-pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“

Orientacinis - pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“ skirtas 8 - 15 m. amžiaus vaikams. Tai aktyvus, įtraukiantis ir sumanumo reikalaujantis žaidimas, kurio tikslas – atskleisti dingusios paskutiniųjų Raudondvario dvaro šeimininkų, grafų Tiškevičių aukso skrynios paslaptį.

Šis žaidimas – puiki pramoga, padėsianti vaikams geriau pažinti Raudondvario dvarą ir jo turtingą istoriją. Aukso skrynios paslapčiai atskleisti nebus reikalingos jokios specialios priemonės ar įranga – tik sumanumas ir atidumas. Pateiktas užduotis žaidimo dalyviai iššifruos ir tikslą pasieks tik veikdami išvien!

Prieš pradedant žaidimą, aukso skrynios ieškotojus grafienė Rozalija pakvies į ekskursiją po Raudondvario dvaro teritoriją.

Leiskitės į nepamirštamą nuotykį Raudondvario dvare ir atverkite paslaptingąją aukso skrynią!

Trukmė: 1 val.

Kaina: grupei iki 30 žm. – 120 Eur

> 30 asmenų – 4 Eur/asm.

Taip pat yra galimybė pasinaudoti kultūros paso lėšomis 5 - 9 klasių moksleiviams.

Kultūros paso registracija ir edukacijų tvarkaraštis:

https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1568

  • 2021-10-27  12:00 - 13:00
2021-10-27 12:00 2021-10-27 13:00 Europe/Vilnius Orientacinis-pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“ Orientacinis - pažintinis žaidimas „Tiškevičių aukso skrynios beieškant...“ skirtas 8 - 15 m. amžiaus vaikams. Tai aktyvus, įtraukiantis ir sumanumo reikalaujantis žaidimas, kurio tikslas – atskleisti dingusios paskutiniųjų Raudondvario dvaro šeimininkų, grafų Tiškevičių aukso skrynios paslaptį.... --- //www.kaunorajonas.lt/index.php?module=events&action=event&id=1260 Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras [email protected]
Daugiau informacijos