Teatralizuota ekskursija „Atvelykio arbata su grafiene Rozalija“

Teatralizuota ekskursija „Atvelykio arbata su grafiene Rozalija“

Ant stataus Nevėžio upės kranto Kauno pašonėje stūksantis Raudondvario dvaras – puiki vieta nors ir vienos dienos viešnagei. Tai vienas įspūdingiausių Renesanso architektūros dvarų Lietuvoje, o žavingoji jo šeimininkė grafienė Rozalija jame besilankančius svečius kaskart pasitinka su didžiausiu džiaugsmu.

Balandžio 16-ąją abejingų nepaliekanti ponia Rozalija maloniai kviečia drauge praleisti jaukią popietę Raudondvario dvare ir besišnekučiuojant leistis į įsimintiną kelionę laiku. Turėsite progą pavaikštinėti dvaro parko takais, iš pirmų lūpų išgirsti prisiminimus apie gyvenimą dvare bei jį valdžiusių grafų Tiškevičių Raudondvaryje paliktus pėdsakus. Dvaro kuchmistras atvykusius svečius pakvies puodeliui kavos ir gardžiam desertui, kuris pamalonins net ir išrankiausią.

Pajuskite tikrą dvariško gyvenimo dvasią!

Data – 2023 m. balandžio 16 d.

Laikas – 16 val.

Ekskursijos trukmė – 1,5 val.

Kaina – 17 Eur/asm. Į kainą įskaičiuota teatralizuota ekskursija, kava ir desertas dvaro komplekse veikiančiame restorane. Apmokėjimas pavedimu iš anksto.

Susitikimo vieta – Raudondvario dvaro parkas (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.)

Ekskursijos dalyvių skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija tel. + 370 620 97858 arba el. paštu pramoginesekskursijos@gmail.com

  • 2023-04-16  16:00 - 17:30
2023-04-16 16:00 2023-04-16 17:30 Europe/Vilnius Teatralizuota ekskursija „Atvelykio arbata su grafiene Rozalija“ Ant stataus Nevėžio upės kranto Kauno pašonėje stūksantis Raudondvario dvaras – puiki vieta nors ir vienos dienos viešnagei. Tai vienas įspūdingiausių Renesanso architektūros dvarų Lietuvoje, o žavingoji jo šeimininkė grafienė Rozalija jame besilankančius svečius kaskart pasitinka su didžiausiu džiaugsmu.... --- //www.kaunorajonas.lt/index.php?module=events&action=event&id=1463 Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone pramoginesekskursijos@gmail.com
Daugiau informacijos