Darius Mažintas | Koncertas „The War“

Darius Mažintas | Koncertas „The War“

Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas.

Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros koncertus, kurių metu skambėjo klasikinė muzika.

Tęsiant vasaros koncertų tradiciją, Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus kviečia į klasikinės muzikos vakarą.

Programa: V. Silvestrov – fortepijoninis ciklas – Naive music, F. Chopin – Rinktiniai noktiurnai.

  • 2023-07-29  nuo 19:00
2023-07-29 19:00 2023-07-29 19:00 Europe/Vilnius Darius Mažintas | Koncertas „The War“ Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas. Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros... --- //www.kaunorajonas.lt/index.php?module=events&action=event&id=1531 Tado Ivanausko Obelynės sodyba, Obelynės g. 8, Akademija, Kauno rajone Kauno rajono muziejus krmuziejus@gmail.com
Daugiau informacijos