Tradicinių amatų centras

Tai Kauno rajono muziejaus filialas. Lauko ekspozicijose lankytojai gali susipažinti su XIX–XX a. technika, etninės kultūros eksponatais: įvairiais traktoriais, prieškarinėmis kuliamosiomis mašinomis, javų malūnais, brikeliais, „lineika“, fajetonais, arklinėmis rogėmis, stogų dengimui skirtų skiedrų gaminimo staklėmis, 100 metų senumo kojinėmis medžio tekinimo staklėmis, 35 iš įvairių šalių atvežtais varikliais ir gausybe kitų eksponatų. Sukauptos varinių ir žalvarinių indų bei kitų senovės buities reikmenų kolekcijos.

Darbo laikas: II–VI 9.00–17.30

 

Įspūdinga kolekcija
2019-08-30 Graži, erdvi sodyba. Daugybė eksponatų iš įvairių gyvenimo sričių. Šeimininko sūnus nepatingėjo mums trims papasakoti apie viską, aprodyti, pademonstruoti. Ekskursija neprailgo, buvome sudominti ir įtraukti. Vaikai liko patenkinti. Rekomenduoju:) Sėkmės plečiant kolekciją:)
Labai patiko
2019-07-23 Labai graži sodyba , labai daug eksponatų , labai patiko . Rekomenduoju
Padėka
2018-04-28 Kartu su žmona aplankėme tradiciniu amatų muziejų, Biliūnų km. Pirmiausia įspudį padarė gamta. Labai graži vietovė, nuostabus gamtovaizdis ir pasakiškaramuma. Mus pasitiko pats šeimininkas. Galiu pasakyti labai nuoširdus ir su gilia istorija žmogus. Kolekcija labai didelė, nuo senoviniu buities reikmenų iki sunkiosios technikos. Yra ką pasižiūrėti ir vyrams ir moterims ir vaikams. Ačiū šeimininkui už šiltą priėmimą.