Rugpjūčio
28 d.

Kauno rajono savivaldybė teikia paramą smulkiesiems verslininkams


Kauno rajono savivaldybė nuolat skatina smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą Kauno rajone. Kasmet finansinę paramą gauti turi galimybę fiziniai asmenys, įsigiję verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą bei mažos ir labai mažos įmonės, kurios registruotos Kauno rajone ir čia vykdo veiklą.

Parama suteikiama bet kokią veiklą Kauno rajone vykdantiems asmenims, tačiau prioritetas teikiamas jaunimo verslo skatinimu, netradicinių verslų plėtra užsiimantiems verslininkams, taip pat, jeigu įmonėje dirba ne mažiau kaip 50 proc. darbuotojų, kurie yra Kauno rajono gyventojai.

 

Remiamos veiklos rūšys:

  • Informacinės sistemos kūrimas
  • Darbo įrangos įsigijimas
  • Reklamos priemonės (įskaitant dalyvavimą parodose ir verslo misijose)
  • Koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimui – veiklos atnaujinimui ir diversifikavimui labai mažoms įmonėms (mažiau kaip 10 darbuotojų) bei savarankiškai dirbantiems fiziniams asmenims, kurie nevykdė veiklos karantino laikotarpiu.

 

Parama teikiama išlaidų kompensavimo būdu, todėl kartu su užpildyta paraiškos forma ir veiklą vykdyti leidžiančiais bei kitais dokumentais būtina pateikti PVM sąskaitas faktūras ar kitus apmokėjimus įrodančius dokumentus.

 

Dokumentai priimami iki kiekvienų metų spalio 15 dienos Kauno rajono savivaldybės administracijoje.

Kilus neaiškumams ar klausimams pildant paraišką, kreipkitės į Kauno rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus vyr. specialistę Rasa Čižauskienė, tel. 8 614 07865.

 

Aktualius dokumentus rasite čia. 

 

www.unsplash.com nuotrauka