Garso įrašymas ir redagavimas: Mariaus Pauliko paskaita

Garso įrašymas ir redagavimas: Mariaus Pauliko paskaita

Šioje paskaitoje artimiau susipažinsite su garso įrašymo priemonių įvairove. Aptarsite praktinius garsų medžioklės niuansus, bei esminį klausimą – nuo ko pradėti?

Toliau – pažintis su garso redagavimu kompiuteriu. Apžvelgsime pagrindinius žingsnius siekiant kokybiško ir įtaigaus rezultato, bei nemokamos programos Audacity pagrindus. Išankstinė patirtis – pravarti, bet nebūtina (paskaita orientuota pradedantiesiems, arba dar tik svarstantiems apie kūrybinį kelią garso srityje).

Norintiems gyvai sekti ir išsibandyti demonstruojamas funkcijas – rekomenduojame iš anksto įsidiegti Audacity: https://www.audacityteam.org/download. Galite pasiruošti savo garso failų, arba atsisiųsti garsų paketą, kurio nuoroda bus patalpinta ::ČIA:: (ruošiama).
Prisijungimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/87610175149...
Registracija: https://forms.gle/HhAXwR6eh2roHvMF9
Prisijungimo nuoroda ZOOM: (ruošiama)

Paskaitos trukmė – apie 1,5 valandos.

Renginio partneriai:
Ringaudų seniūnija
Ringaudų biblioteka
Ringaudų pradinė mokykla

2021-aisiais metais Šiuolaikinė Ringaudų Seniūnija kurs skirtingas meninės kūrybos disciplinas apjungiantį Ringaudų almanachą, į kurį sutilps Ringaudų seniūnijoje gyvenančių fotografų, rašytojų, dailininkų, kompozitorių ir kitų kūrėjų drauge su seniūnijos gyventojais sukurti pasakojimai, nuotraukos, iliustracijos, koliažai ir kitas turinys.

Renginys nemokamas

  • 2021-04-13  nuo 18:00
2021-04-13 18:00 2021-04-13 18:00 Europe/Vilnius Garso įrašymas ir redagavimas: Mariaus Pauliko paskaita Šioje paskaitoje artimiau susipažinsite su garso įrašymo priemonių įvairove. Aptarsite praktinius garsų medžioklės niuansus, bei esminį klausimą – nuo ko pradėti? Toliau – pažintis su garso redagavimu kompiuteriu. Apžvelgsime pagrindinius žingsnius siekiant kokybiško ir įtaigaus rezultato, bei... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/garso-irasymas-ir-redagavimas-mariaus-pauliko-paskaita/ Kauno rajonas