Kalėdinių giesmių koncertas „BETLIEJAUS NAKTIS“

Kalėdinių giesmių koncertas „BETLIEJAUS NAKTIS“

Koncerto metu skambės gerai žinomos ir naujos kalėdinės giesmės, kurios leis dar kartą išgyventi šios ypatingos nakties prasmę ir stebuklą!

Koncerte dalyvaus krikščioniškos muzikos atlikėja ir kūrėja Gabrielė Gvazdikaitė, pianistė ir vokalistė Julija Rušinskytė, pritarianti vokalistė Fausta Palionytė, saksofonistas Davit Avetisyan bei bosistas ir būgnininkas Danielius Šnaras.

--------------------------------------------------------------------------
Gabrielė Gvazdikaitė savo solinę karjerą pradėjo 2015 metais. Per 8 kūrybinės veiklos metus atlikėja sukūrė beveik 150 autorinių Gospel Worship stiliaus giesmių, išleido 4 studijinius albumus, vieną EP bei 5 singlus.

Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos radijo stoties XFM eteryje Gabrielė Gvazdikaitė yra viena grojamiausių lietuvių atlikėjų, o jos produktyvumas kurti bei įrašinėti autorinę Gospel Worship muziką paskatino kitus šį stilių grojančius kolektyvus bei atlikėjus įrašyti savo atliekamas giesmes.

Gabrielė savo kūrybiniame kelyje bendradarbiavo su daugybe žymių mūsų šalies džiazo, pop ir Gospel muzikos atlikėjų – Domu Žeromsku, Arvydu Joffe, Jievaru Jasinskiu, Liutauru Janušaičiu, Jonu Gliaudeliu, Juliumi Valančausku, Kasparu Petkumi, Kęstučiu Didvaliu, Pauliumi Berūkščiu, Julija Rušinskyte, Davit Avetisyan bei kt. Ketvirtąjį atlikėjos albumą „Meilė niekad nesibaigia” prodiusavo talentingas džiazo pianistas Domas Žeromskas, o albumo įrašuose dalyvavo net 7 prestižinio Berklee muzikos koledžo studentai.

Dažną kartą Gabrielės Gvazdikaitės albumuose galima išgirsti styginių kvartetą ar pučiamųjų ansamblį, o tai be abejonės suteikia išskirtinumą jos atliekamai Gospel Worship muzikai. Dainininkės autorinę kūrybą yra aranžavę Liutauras Janušaišis, Jievaras Jasinskis, Leonardas Pilkauskas, Tadas Žukauskas, Donatas Petreikis, Karolis Šarkus, Simonas Bradūnas, Deimena Petkauskaitė bei kt. Gabrielė yra koncertavusi ne tik Lietuvoje, bet ir lietuvių bendruomenėse Didžiojoje Britanijoje, Airijoje bei Norvegijoje.

Diskografija:
„Tu mane sukūrei“ (2017)
„Ateitis su viltimi“ (2018)
„Džiaukis, pasauli!“ (2019)
„Meilė niekad nesibaigia“ (2021)
„Aš tikiu“ (2022, EP)
--------------------------------------------------------------------------

Ateikite, pamatykite, išgirskite!
Senoji Zapyškio bažnyčia ‒ ne Nemuno, o kultūros potvynis.

Adresas: Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajonas.
Durys atidaromos 15.00 val.

Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.

  • 2023-12-16  nuo 16:00
2023-12-16 16:00 2023-12-16 16:00 Europe/Vilnius Kalėdinių giesmių koncertas „BETLIEJAUS NAKTIS“ Koncerto metu skambės gerai žinomos ir naujos kalėdinės giesmės, kurios leis dar kartą išgyventi šios ypatingos nakties prasmę ir stebuklą! Koncerte dalyvaus krikščioniškos muzikos atlikėja ir kūrėja Gabrielė Gvazdikaitė, pianistė ir vokalistė Julija Rušinskytė, pritarianti vokalistė Fausta Palionytė,... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kalediniu-giesmiu-koncertas-betliejaus-naktis-1/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia [email protected]
Daugiau informacijos