Moliūgų kiemas

Moliūgų kiemas

Ryškiaspalviai moliūgai dėmesį patraukia dar nepasiekus ūkio, o atvažiavus pasitinka Adelė ir Vytautas Astromskai ir kviečia paragauti skaniausių moliūgų blynų bei šiltos arbatos, pagamintos iš ūkyje augančių gerybių. Svečiuose rasite gyvatinių, saldžiųjų, kiaušininių ir begalę skirtingų moliūgų, o mažuosius lankytojus džiugins šieno batutas ir kitos veiklos.

Pagrindinė kiemo mintis – tai pozityviai praleistas laikas ūkyje dienos metu.

Moliūgų kieme galima rasti galybę užsiėmimų. Vieni griūna į sostus ir fotografuojasi moliūgų fone, kiti žaidžia moliūgų kryžiukus ir nuliukus, kiti lipa ant šieno batuto, kiti gali paklaidžioti moliūgų ir kukurūzų labirintuose, pamatyti mažąsias deksterių karvytes.

Moliūgų kiemo šeimininkai svečių laukia antradieniais – sekmadieniais nuo 11 iki 18 valandos. Šiais metais ūkis bus atviras iki spalio 22 dienos.

Moliūgų kiemo šeimininkė Adelė mažuosius ir jų tėvelius pasitinka po stogu, užuovėjoje, čia ji darbuojasi prie skirtingų degustacijų. Švieži moliūgų blynai, rauginti moliūgai, moliūgų sultys, moliūgų želė ir Adelės pasakojimai apie skirtingus būdus paruošti labai vertingą daržovę pritraukia svečius paklausyti ir paragauti naujų patiekalų.