Motinos dienos koncertas „Su meile Jums“

Motinos dienos koncertas „Su meile Jums“

Jūsų laukia nepakartojamos vakaro akimirkos su motinos ir dukros duetu – garsiąja soliste Judita Leitaite ir jos talentingąja dukra smuikininke Paulina Daukšyte! Atsiveskite savo mamas, močiutes, proseneles ar krikšto mamas – švęskime šią nuostabią šventę kartu!

Koncerto metu skambės gražiausi užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai, visų mėgstamos melodijos ir dainos.

Koncerte dalyvaus: mecosopranas Judita Leitaitė ir smuikininkė Paulina Daukšytė.

Koncertas nemokamas. Adresas: Senoji Zapyškio bažnyčia, Muziejaus g. 1, Zapyškis.

Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.

Apie atlikėjas:

Juditą Leitaitę klausytojai ir gerbėjai pažįsta kaip aktyviai koncertuojančią žavingą kamerinės muzikos atlikėją, tarptautinių konkursų laureatę, LMTA docentę. Atlikėjos muzikinė veikla įvertinta ne tik žiūrovų. Ji yra apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi už nuopelnus Lietuvos kultūrai, 2005 m. jai paskirta Vyriausybės kultūros ir meno premija, 2007 m. tapo „Auksinio disko“ laureate, taip pat apdovanota medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“ ir Lietuvos kultūros ministerijos apdovanojimu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Paulina Daukšytė mokėsi M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Studijavo Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos magistro studijas – atlikimo menas. 2016 m. stažavosi Karališkoje Danijos muzikos akademijoje. Šiuo metu, kaip solo atlikėja, aktyviai dalyvauja festivaliuose, miestų šventėse, labdaros renginiuose, parodų atidarymuose, bažnyčiose, senelių globos namuose, privačiuose renginiuose. Smuikininkė dirba Kauno santakos profesionalios muzikos ansamblyje „Ainiai“, taip pat yra Kauno r. Garliavos meno mokyklos smuiko mokytoja.

  • 2023-05-07  nuo 18:00
2023-05-07 18:00 2023-05-07 18:00 Europe/Vilnius Motinos dienos koncertas „Su meile Jums“ Jūsų laukia nepakartojamos vakaro akimirkos su motinos ir dukros duetu – garsiąja soliste Judita Leitaite ir jos talentingąja dukra smuikininke Paulina Daukšyte! Atsiveskite savo mamas, močiutes, proseneles ar krikšto mamas – švęskime šią nuostabią šventę kartu! Koncerto metu skambės... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/motinos-dienos-koncertas-su-meile-jums/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia zapyskiokultura@gmail.com
Daugiau informacijos