Piknikas su augintiniu

Piknikas su augintiniu

Kviečiame visus keturkojus ir jų šeimininkus į pikniką!Tai ypatinga proga praleisti šiltą vasaros vakarą kartu su savo mylimais augintiniais ir tuo pačiu puiki galimybė susipažinti su kitais augintinių mylėtojais, pasidalinti patirtimi ir susirasti naujų draugų sau ir savo keturkojui.

Renginio data: Liepos 17 d. (trečiadienis)
Laikas: 19 val.
Vieta: Marvos fortas

Kas jūsų laukia?
Specialistų patarimai: renginyje dalyvaus, dalinsis patarimais ir atsakys į jums rūpimus klausimus veterinarijos vaistinės Laiminga uodega įkūrėjas, veterinarijos gydytojas Lukas, šunų dresūros mokyklos "Bravo" įkūrėja, kinologė Rugilė bei gyvūnų kirpyklos "Laimingų šunų kirpykla" įkūrėja, augintinių kirpėja Skaistė. Puiki proga susipažinti ir pasikonsultuoti su savo sričių specialistais!
Konkursas "Super šuo": tikrinsime jūsų ir jūsų augintinio komandinį darbą per kliūčių ruožą (pabandyti ir sudalyvauti galės visi norintys!)
Dovanos, skanumynai ir mėginukai jūsų keturkojams bei prizai "Super šuo" konkurso dalyviams

Keturkojais pasirūpinsime mes, o šeimininkams vaišės - suneštinės, tad kviečiame pagal galimybes atsinešti užkandžių, pleduką ir žinoma - gerą nuotaiką.

Renginys yra nemokamas!

P.S. Nepamirškite atsinešti maišelių šunų eksrementams, nepalikime po savęs šiukšlių ir svarbiausia nepalikime, nepaleiskime vienų gyvūnų be priežiūros.

Renginio rėmėjai:
Magnum Veterinarija
Dimedium Lietuva
Vetslėnis
Amigo Pet Store
Vetma
 

  • Liepos 17 d.  nuo 19:00
2024-07-17 19:00 2024-07-17 19:00 Europe/Vilnius Piknikas su augintiniu Kviečiame visus keturkojus ir jų šeimininkus į pikniką!Tai ypatinga proga praleisti šiltą vasaros vakarą kartu su savo mylimais augintiniais ir tuo pačiu puiki galimybė susipažinti su kitais augintinių mylėtojais, pasidalinti patirtimi ir susirasti naujų draugų sau ir savo keturkojui. Renginio data: Liepos 17 d.... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/piknikas-su-augintiniu/ Marvos fortas, Kauno rajone