Ringaudų almanacho kūrybinio rašymo dirbtuvės su Neringa Daniulaitiene

Ringaudų almanacho kūrybinio rašymo dirbtuvės su Neringa Daniulaitiene

 

Kuriant ,,Ringaudų almanachą" viena iš jame laukiamų kūrybos išraiškų - žodis. Į įžangines žodžio kūrybos dirbtuves Ringaudų seniūnijos gyventojus ir kaimynus kviečiame balandžio 9, 16 arba 23 d. 18 val.

Dirbtuvių metu išgirsite, kuo skiriasi terapinis rašymas nuo kūrybinio, pabandysime kūrybos ,,atrakinimo" technikų, išmoksite žodžių žaidimų, kartu išsigryninsite savo temas.

Dirbtuvėms turėkite savo mėgstamą rašiklį ir sąsiuvinį. Dirbtuvių vedėja: poetė, skaitovė, gidė, kūrybininkė Neringa Daniulaitienė.

Dirbtuvės vyks grupėse iki 10 žmonių, būtina išankstinė registracija čia: https://forms.gle/6TnLb38nzj6SAiPj8.
Telefonas pasiteirauti 8 699 76434.

Renginio partneriai:
Ringaudų seniūnija
Ringaudų biblioteka
Ringaudų pradinė mokykla

2021-aisiais metais Šiuolaikinė Ringaudų Seniūnija kurs skirtingas meninės kūrybos disciplinas apjungiantį Ringaudų almanachą, į kurį sutilps Ringaudų seniūnijoje gyvenančių fotografų, rašytojų, dailininkų, kompozitorių ir kitų kūrėjų drauge su seniūnijos gyventojais sukurti pasakojimai, nuotraukos, iliustracijos, koliažai ir kitas turinys.

Renginys nemokamas.

  • Balandžio 9 d.  nuo 18:00
2021-04-09 18:00 2021-04-09 18:00 Europe/Vilnius Ringaudų almanacho kūrybinio rašymo dirbtuvės su Neringa Daniulaitiene   Kuriant ,,Ringaudų almanachą" viena iš jame laukiamų kūrybos išraiškų - žodis. Į įžangines žodžio kūrybos dirbtuves Ringaudų seniūnijos gyventojus ir kaimynus kviečiame balandžio 9, 16 arba 23 d. 18 val. Dirbtuvių metu išgirsite, kuo skiriasi terapinis rašymas nuo kūrybinio, pabandysime... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/ringaudu-almanacho-kurybinio-rasymo-dirbtuves-su-neringa-daniulaitiene/ Kauno rajonas