Šiuolaikinės muzikos renginių ciklo „Garsų potvynis“ koncertas: grupė „Kang Bang“

Šiuolaikinės muzikos renginių ciklo „Garsų potvynis“ koncertas: grupė „Kang Bang“

Kristupas Kmitas - būgnai, perkusija, rakandai
Andrius Šiurys - elektronika
Nikita Kiriuchinas - sintezatoriai
Gregory Horoneko - saksofonai

Grupės „Kang Bang“ muzika laviruoja tarp drąsios improvizacijos ir išankstinių kompozicijų. Skamba jie daugiasluoksniškai, intensyviai, inovatyviai ir galingai.
---------------------------------------------------------------------------

„Kang Bang“ yra progresyviosios instrumentinės muzikos darinys iš patyrusių jaunosios kartos šiuolaikinės muzikos profesionalų, kaip kad Šiuolaikinės ir Improvizacinės Muzikos magistrą LMTA baigęs ir šiuo metu improvizacinės muzikos lektoriumi toje akademijoje dirbantis būgnininkas, meno renginių organizatorius bei meninės dalies kuratorius Kristupas Kmitas; šiuolaikinės akademinės, elektroakustinės ir taikomosios muzikos kompozitorius, Lietuvos kompozitorių sąjungos narys, kartu su kūrybine komanda apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi, o dar dviem nominuotas - Andrius Šiurys; saksofonų virtuozas, dėl politinių ir estetinių priežasčių persikėlęs gyventi iš gimtosios Baltarusijos į Lietuvą - Gregory Horoneko (Ryhor Kharaneka); ir klavišiniais grojantis bei Elektroninės Muzikos Kompoziciją LMTA studijuojantis, aktyvus Lietuvos festivalių dalyvis, kūręs muziką spektakliams, TV laidoms, kultūriniams renginiams - Nikita Kiriuchinas.
Grupė „Kang Bang“ koncertavo festivaliuose: „Vilnius Jazz“, „Keep Singing. In Memoriam Jonas Mekas“, „Ži Rekomenduoja“ ir „Oxymora“.

  • Spalio 1 d.  nuo 17:00
2023-10-01 17:00 2023-10-01 17:00 Europe/Vilnius Šiuolaikinės muzikos renginių ciklo „Garsų potvynis“ koncertas: grupė „Kang Bang“ Kristupas Kmitas - būgnai, perkusija, rakandai Andrius Šiurys - elektronika Nikita Kiriuchinas - sintezatoriai Gregory Horoneko - saksofonai Grupės „Kang Bang“ muzika laviruoja tarp drąsios improvizacijos ir išankstinių kompozicijų. Skamba jie daugiasluoksniškai, intensyviai, inovatyviai ir galingai.... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/siuolaikines-muzikos-renginiu-ciklo-garsu-potvynis-koncertas-grupe-kang-bang/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia [email protected]
Daugiau informacijos
Kiti koncertai