Tvarios mados edukacija „Taupyklių gamyba iš antrinių medžiagų“

Tvarios mados edukacija „Taupyklių gamyba iš antrinių medžiagų“

Rugsėjo 25 d. 18 val. kviečiame į kūrybinę tvarios mados edukaciją – „Taupyklių gamyba iš antrinių medžiagų“.

Susitikime Ilgakiemio laisvalaikio salėje (Pajiesio g. 1, Ilgakiemis).

Kartu su edukatore A. Vodčiciene kursime unikalius ir praktiškus taupyklių dizainus iš antrinių žaliavų. Tai puiki proga išmokti, kaip daiktams suteikti antrą gyvenimą!

Edukacija NEMOKAMA!

Puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Pažymėkite datą kalendoriuje ir ateikite kurti!

Organizatorius: Ilgakiemio laisvalaikio salė.

Projekto partneriai: Garliavos apylinkių „Sąnašos“ bendruomenė, Juragių bendruomenės centras, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis.

Rėmėjai: UAB „OHO GROUP“, UAB „MAREX Boats“, UAB „Rivatra“

Projektą „Garliavos apylinkių seniūnijos jaunimo kūrybiškumo ir savanorystės skatinimas“ finansuoja Kauno r. savivaldybė.

  • Rugsėjo 25 d.  nuo 18:00
2025-09-25 18:00 2025-09-25 18:00 Europe/Vilnius Tvarios mados edukacija „Taupyklių gamyba iš antrinių medžiagų“ Rugsėjo 25 d. 18 val. kviečiame į kūrybinę tvarios mados edukaciją – „Taupyklių gamyba iš antrinių medžiagų“. Susitikime Ilgakiemio laisvalaikio salėje (Pajiesio g. 1, Ilgakiemis). Kartu su edukatore A. Vodčiciene kursime unikalius ir praktiškus taupyklių dizainus iš antrinių žaliavų. Tai puiki... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/tvarios-mados-edukacija-taupykliu-gamyba-is-antriniu-medziagu Ilgakiemio laisvalaikio salė, Pajiesio g. 1, Ilgakiemio k., Kauno rajone Ilgakiemio laisvalaikio salė [email protected]
Daugiau informacijos
Kiti kiti renginiai