Balandžio
25 d.

Balandžio 25 dieną Kauno rajono verslių moterų klubas viešėjo Kačerginėje sveikatinimo užsiėmime ir degustacijoje „Laukti vasaros lengva“


Balandžio 25 dieną Kauno rajono verslių moterų klubas viešėjo Kačerginėje sveikatinimo užsiėmime ir degustacijoje „Laukti vasaros lengva“.

Mitybos specialistė, sporto trenerė, sveikatingumo mokytoja, „Lieknėk lengvai ir užtikrintai“ klubo įkūrėja Edita Poškaitienė pravedė lengvą apšilimo mankštą, po kurios visos dalyvės žygiavo link Pyplių piliakalnio. Užkopę ant piliakalnio viršūnės moterys ne tik grožėjosi nuostabia Nemuno panorama, bet ir mokėsi taisyklingo kvėpavimo bei sveikatai naudingų pratimų. Sporto trenerė Edita Poškaitienė pasidalino savo sėkmės istorija ir ragino moteris užsibrėžti tikslą siekti pokyčio dėl geresnės savijautos ir sveikatos.

Paržygiavusias moteris vaišino šeimos verslo, kavinės „Piliakalnio kiemelis“ direktorė Gintarė Ramanauskienė. Dalyvės buvo sužavėtos nuostabiais Gintarės kurtais desertais bei „Piliakalnio kiemelis“ atsiradimo istorija.

Susitikimą organizavo Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, Edita Poškaitienė ir Gintarė Ramanauskienė.

Renginio metu moteris fotografavo ir filmavo „Hello Media Videography“.