Gegužės
15 d.

NAUJOS PAŽINTYS. KAUNO RAJONO VERSLIŲ MOTERŲ KLUBAS


Šeimos verslo sėkmės priežastis – darbšti ir iššūkių nebijanti moteris. GINTARĖ RAMANAUSKIENĖ

Gintarė Ramanauskienė – kavinės „Piliakalnio kiemelis“ direktorė, naujų sveikų desertų autorė, greito maisto užkandinės „Ringaudų kebabai“ direktorė. Gintarės vyras Gytis su savo idėjomis visuomet moterį skatina judėti pirmyn, šeima viską kuria kartu.

 

 

Ši versli moteris niekada nėra dirbusi samdomo darbo, nes visuomet kartu su vyru turėjo idėjų, kūrybingumo ir drąsos kurti šeimos verslą. Dar prieš gerus 12 metų įsigiję ir parsivežę maisto vagonėlį iš Vokietijos nusprendė atidaryti greito maisto užkandinę. Taip gimė pirmasis jų abiejų su vyru verslas – „Ringaudų kebabai“.

 

 

Versle tenka susidurti su vis naujais iššūkiais: naujų žinių poreikiu, rinkodaros subtilybėmis, šeimos ir verslo reikalų derinimu. Gintarė visus šiuos išbandymus įveikė savo atkaklumo, žingeidumo ir darbštumo dėka. Žiūrint į iš pirmo žvilgsnio trapią ir romantišką moterį, savo nuomonę netrunki pakeisti – tai tikrai savo kelią žinanti jauna, žavinga verslininkė. Į prieš 3 metus įkurtą „Piliakalnio kiemelį“ užsukę poilsiautojai, dviratininkai ar vandens sporto mėgėjai visuomet lieka nustebinti ne tik gurmaniško skonio Gintarės desertų, bet ir išskirtinio dėmesio bei rūpesčio kiekvienam čia užsukusiam.

Kartu su vyru kurdami ateities planus, visuomet tariasi kartu ir vienas kitą papildo. Abu yra iš šio krašto, tad puikiai žino ne tik gimtinės istoriją, bet ir žmonių įpročius, jų poreikius ir pomėgius. Kuriant su maitinimu susijusį verslą visuomet turi žinoti naujausias tendencijas, įsigilinti į kultūrinį palikimą, meistriškai derinti seną su nauju.

Šiltuoju sezono metu, kai visi ieško romantiško atokvėpio už miesto, Gintarei tuomet pats darbymetis ir poilsį su šeima tenka nukelti į vėlyvą rudenį. Bet ir tuomet į „Piliakalnio kiemelį“ sugrįžta svečiai su savo šeimos šventėmis, svetingai priimami kačerginiečiai bendruomenės švenčių proga ar menininkai su savo kūriniais bei programomis.

 

 

Gintarė savo patirtį ir žinias perduoda ir vyresnėlei dukrai, kuri visuomet padeda esant laisvam laikui nuo mokslų. O jaunėlis dar turės luktelti, kol galės įsitraukti į šeimos verslą. Bet laikas bėga greitai, ypač kai savo versle laisvadienių nebūna, o atsiliepimai ir svečių šypsenos įkvepia daryti viską su kūrybine ugnele.

Gintarę rasite Kačerginėje, kavinėje „Piliakalnio kiemelis“, J. Biliūno g. 68.

Kavinė "Piliakalnio kiemelis"