Birželio
01 d.

Zapyškyje esantis kultūros laivas „Nemuno7“ pradeda nemokamų koncertų ciklą, kuris tęsis visą vasarą!


„Nemuno7“ pradeda koncertų ciklą „Atviros tėkmės“. Kviečiame pasinerti į užburiančią garsų ir vandens sinergiją!

Ieškantiems pabėgimo nuo kaitrios ir sausos miesto aplinkos, norintiems pabėgti nuo kasdienybės ir darbų bei pasinerti į gaivią vandens ir garsų tėkmę, džiaugiamės galėdami pristatyti kas dvi savaites vykstantį koncertų ciklą, kuriame pagrindinę vietą užims įvairaus atspalvio intelektuali elektroninė muzika.

Koncertai vyks penktadienio vakarais ir šeštadienio rytais, kas dvi savaites.

Birželio 2 d. 20:30 val. „Nemuno7“ scenoje užburiančią muzikinę kelionę pradeda elektroninės muzikos atlikėjai Martynas Baranauskas ir Evaldo Azbukauskas aka Girių dvasios.

Birželio 3 d. 11:00 val. „Nemuno7“ scenoje dieną pradeda svečiai Vėjopatis iš Vilniaus. Šiame koncerte siekiame įdiegti naują tradiciją ir kviesti tiek vietos, tiek kaimynystėje ar Kaune gyvenančius atvykti į koncertą dviračiais bei paspirtukais ir ne tik mėgautis šeštadieninio ryto gaiva, gamta ir muzika, bet ir paskanauti vėlyvuosius pusryčius kartu su vietos restorano „Scena“ patiekiamais [mokamais] užkandžiais ir gėrimais. Koncertai vyks reguliariai, kas dvi savaites, todėl kviečiame susikurti tradiciją ir mėgautis maloniu buvimu su „Nemuno7“ .

Primename, jog atvykus nuo Kauno viena krantine, galima grįžti kita - keltas „Nevėžis“  dirba ir savaitgalį [tvarkaraštis - https://shorturl.at/esyGQ]