Rugsėjo
13 d.

NAUJOS PAŽINTYS. KAUNO RAJONO VERSLIŲ MOTERŲ KLUBAS


Nenustygstanti vietoje siūlų fėja, kūrybišką hobį pavertusi pelningu verslu. JURGITA GELGOTIENĖ

„Kai beveik visa gyvenimą gyveni su vienu hobiu, jis visai netyčia tampa vienu iš tavo pajamų šaltiniu. Meilė siūlams nuo keturių metų, noras eksperimentuoti su jais ir kurti padėjo išgyventi ne viena sunkų laikotarpį.

 

 

Mezgimas, sako, ramina, tačiau aš galėčiau prieštarauti tam. Mezgimas iš tikrųjų išmoko kantrybės, daryti daug pasikartojančių judesių tik tam, kad po daugelio valandų pamatytum rezultatą. Ne visuomet viskas gaunasi iš karto, ir tuomet vėl pradedi iš naujo. 

Šis hobis mane išmokė daugelio dalykų. Ne tik kantrybės, bet ir atkaklumo. Ne tik meilės rankų darbui, bet ir apskritai - darbui. 
Sukurti prekės ženklą "Siūlų Guru" buvo vienas iš iššūkių, nes Lietuvos rinkai norėjosi pasiūlyt truputį daugiau nei tiesiog siūlus. Apjungdama savo ilgametę patirtį galėjau pasiūlyti viską kas geriausia ir išbandyta, ko šiais laikais beveik niekas nedaro. 
Mezgimo žurnalo „Mezgimas ir Mada“ leidyba padėjo suvokti daugelį periodikos niuansų, o darbas su spaustuvėmis bei platintojais praplėtė ne tik žinių bagažą, bet ir padėjo užmegzti daug ypatingų santykių. 

 

 

Nuo šių metų susikoncenntravau į prekės ženklo UKA populiarinimą, nes norėjosi apjungti viską po vienu „stogu“. UKA – tai megztos mados namai, kur glaudžiasi unikalūs ir vienetiniai rankų darbo gaminiai ne tik moterims, bet ir vaikams, taip pat galimybė papuošti savo interjerą detalėmis. Tikslas - sukurti tokią vietą, kur galima būtų atrasti vienintelį ir nepakartojamą, rankomis sukurtą daiktą, kurio nenusipirksi niekur.
„UKA – stay unique!“ Toks šūkis atspindi mano vizija, nes puikiai išmanydama psichologiją žinau, kad kiekviena moteris nori būti unikali ir nepakartojama. Todėl mano klientės visuomet žino, kad antro tokio pačio daikto aš niekada nedarysiu. Mamos, pasirinkdamos vaikams sukurtus gaminius, žino, kad siūlus mažiesiems atrenku ypatingai kruopščiai ir visuomet pirmiausia išsiaiškinu bet kokius mažųjų ypatumus.

Ilgametė patirtis siūlų pasaulyje suteikė galimybę užmegzti tokius santykius su gamintojais, kad aš būnu, turbūt, viena pirmųjų Lietuvoje, kuri išbando naujas kolekcijas: pavasario pradžioje jau rankose turiu būsimo rudens ir žiemos kolekcijas, rudens pradžioje – kitų metų šiltojo sezono naujienas. Tai suteikia galimybę pirmaijai šalyje kurti ne tik iš naujausiomis technologijomis pagamintų siūlų, bet ir pasiūlyti ypatingus dalykus anksčiau, nei tai gali padaryti kiti.

Žmogus – tai gamtos stebuklas, kuris nusipelno visko, ką geriausio gali pasiūlyti gamta!“
 

 

Pasakojo Jurgita Gelgotienė, Kauno rajono verslių moterų klubo narė iš Alšėnų.