Akustinis gitaros vakaras su Vilhelmina Paniuškiene

Akustinis gitaros vakaras su Vilhelmina Paniuškiene

Į jaukų, gitaros skambesiu nuspalviną muzikinį vakarą kviečiame visus pasiilgusius romantiško vakarojimo bendraminčių draugijoje, nuostabioje gamtos oazėje - Nemuno ir pušyno apsuptame „Piliakalnio kiemelyje“, Kačerginėje.

Klaipėdos Pilies teatro aktorė, meno terapijos edukatorė, lietuvių kalbos ir teatro pedagogė, kūrybiškumo ir emocinio intelekto lavinimo lektorė Vilhelmina Paniuškienė tokiomis mintimis kviečia į artėjantį susitikimą:
"Dainuoju - gydausi, išsilaisvinu, išgyvenu savo rūpesčius ir džiaugsmus, atsiveriu balsu, širdis pakyla... Kviečiu susiburti į glaudų, saugų ir jaukų ratą, kad kartu patirtume nuskaidrinančią dainos galią.
Paskui nueisime kas sau. Bet jau kitokie. Pažadu."

Renginys nemokamas

  • 2022-08-05  nuo 19:30
2022-08-05 19:30 2022-08-05 19:30 Europe/Vilnius Akustinis gitaros vakaras su Vilhelmina Paniuškiene Į jaukų, gitaros skambesiu nuspalviną muzikinį vakarą kviečiame visus pasiilgusius romantiško vakarojimo bendraminčių draugijoje, nuostabioje gamtos oazėje - Nemuno ir pušyno apsuptame „Piliakalnio kiemelyje“, Kačerginėje. Klaipėdos Pilies teatro aktorė, meno terapijos edukatorė, lietuvių kalbos ir teatro... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/akustinis-gitaros-vakaras-su-vilhelmina-paniuskiene/date-20220805/ Restoranas „Piliakalnio kiemelis“, J. Biliūno g. 68, Kačerginė, Kauno rajone Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras
Daugiau informacijos