Bandoneono virtuozo iš Argentinos - ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET su akustine programa „Pasimatymas su TANGO“

Bandoneono virtuozo iš Argentinos - ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET su akustine programa „Pasimatymas su TANGO“

Tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) grįžta į Lietuvos sceną nauju - akustiniu formatu.

Pirmą kartą LIEPOS 11 d. ZAPYŠKIO paminklinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje Ariel Ramirez kartu su savuoju tarptautinės sudėties tango kvintetu kviečia į jaukų AKUSTINĮ TANGO KONCERTĄ.

Bilietus įsigyti čia:

ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET: Pasimatymas su TANGO | Zapyškis - 11.07.2024 - Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia - Bilietai

 

Šis projektas - tai jautrus susitikimas su TANGO JAUSMAIS - nenusakomu meilės, ilgesio ir aistros jausmu, kuriuo alsuoja Ariel Ramirez atliekama Argentinos tango muzika, virtuoziškai išgaunama bandoneono kvėpavimu. 

„BANDONEONAS - tai mano MEILĖ”, - sako atlikėjas ir tuo įtikina kiekvieną kartą žengęs į sceną. Jo rankose bandoneonas įgauna gilius jausmus, kurių nėra partitūroje. A. Ramirez atliekama muzika ir virtuoziškas talentas nepalieka abejingų - jo norisi klausytis vėl ir vėl. Tai nuolat patvirtina klausytojai, nenoriai paleidžiantys atlikėją plodami atsistoję bei prašydami pakartojimo. 

Koncerto PROGRAMOJE - kelionė į didžiųjų permainų laikus Buenos Airėse, kai karaliavo tradicinis tango ir tuo pat metu gimė naujas jo skambesys.
Skambės žymiausio argentiniečių kompozitoriaus ir bandoneonisto, tango revoliucionieriaus, Astor Piazzolla, kūriniai, jausmingai jungiantys tango, džiazo ir klasikinę muziką. 
Taip pat skambės kitų argentinietiško tango kompozitorių pasaulinės klasikos kūriniai, nukelsiantys į praėjusio amžiaus Buenos Airių pasaulį – gražiausią autentiško tango aukso amžių. 
Programa stebins mažai kam žinomais A. Piazzolla kūriniais bei šokiu, atliekamu paties bandoneono maestro su partnere.

Akustinė šio projekto pusė leis iš arti pajusti išskirtinį bei autentišką gyvo garso Argentinos tango skambesį.

Programą Ariel Ramirez atliks su savuoju TANGO KVINTETU, kurį A. Ramirez sukūrė pagal tipinį A. Piazzollos kvinteto modelį. Tai - lyg duoklė autentiškam argentinietiško tango skambesiui. Kvintetas perteikia išbaigtą, autentišką ir turtingą tango muzikos skambesį: jautrų, gilų, jaudinantį, pakylėjantį, užvaldantį jausmus ir pojūčius, aistringai šokančius tarp argentinietiško tango garsų. 

ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET:
ARIEL RAMIREZ (bandoneonas, Argentina)
Carlos Garcia Valverde (smuikas, Meksika)
Maciek Posluszny (gitara, Lenkija)
Darek Samerdak (fortepijonas, Lenkija)
Francisco Campanini (kontrabosas, Argentina)

 

ARIEL RAMIREZ repertuaras varijuoja nuo argentinietiško tango iki Lotynų Amerikos sakralinių kūrinių ar muzikos simfoniniam orkestrui. A. Ramirez diskografijoje - Europoje ir Argentinoje įrašyti albumai su tarptautiniu mastu žinomais Europos atlikėjais bei žymiausiais Argentinos atlikėjais. Charizmatiškas ir virtuoziškas atlikėjas koncertuoja didžiosiose koncertų salėse. 


A. Ramirez kilęs iš menininkų šeimos. Neatsitiktinai jo vardas ir pavardė sutampa su vienu žinomiausių Argentinos kompozitorių ir pianistų, sukūrusių legendinį kūrinį „Misa Criolla“ – Ariel Ramirez (1921-2010). Šis iškilus kompozitorius yra atlikėjo dėdė.


A. Ramirez - universalus atlikėjas, kompozitorius, aranžuotojas, tango šokėjas ir choreografas, pasaulio tango čempionato žiuri narys, „El Tango Club Espacio Cultural“ bei unikalaus  Argentinos tango kultūros muziejaus įkūrėjas.  

 

Ilgametė atlikėjo patirtis, pripažinimas bei atsidavimas muzikai jo koncertines programas paverčia nepamirštamomis, kurių norisi klausytis dar ir dar. 

 

PATIRKITE jausmingą pasimatymą su TANGO vidurvasario vakarą!

***
Bilietai brangs.

***
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. 
Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei vaizdo įrašus gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz. soc. tinkluose, internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.

  • Liepos 11 d.  nuo 19:00
2024-07-11 19:00 2024-07-11 19:00 Europe/Vilnius Bandoneono virtuozo iš Argentinos - ARIEL RAMIREZ TANGO QUINTET su akustine programa „Pasimatymas su TANGO“ Tarptautiniu mastu pripažintas bandoneono virtuozas ARIEL RAMIREZ (ARGENTINA) grįžta į Lietuvos sceną nauju - akustiniu formatu. Pirmą kartą LIEPOS 11 d. ZAPYŠKIO paminklinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje Ariel Ramirez kartu su savuoju tarptautinės sudėties tango kvintetu kviečia į jaukų AKUSTINĮ TANGO... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/bandoneono-virtuozo-is-argentinos-ariel-ramirez-tango-quintet-su-akustine-programa-pasimatymas-su-tango/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone