Ciklo „Nemuno7 | Vandens stichijos“ paroda „Įsivietinimas“

Ciklo „Nemuno7 | Vandens stichijos“ paroda „Įsivietinimas“

Kviečiame jau į trečią „Nemuno7 | Vandens stichijos“ grupinę parodą pavadinimu „Įsivietinimas“. Parodoje pristatomi Justino Vienožinskio Menų fakulteto fotografijos katedros dėstytojų Svetlanos Baturos ir Mindaugo Arlinsko bei jų studentų fotografijos bei video meno darbai, kurie skirtingu požiūriu analizuoja „vandens stichijos” temą. Per vandens tematiką menininkai permąsto žmogaus ir gamtos priešpriešas bei jungtis, skirtumus ir simbiozę.

S. Baturos fotografijų serija kviečia iš naujo permąstyti prigimtinę gamtos kūrinių stebėjimo ir grožėjimosi savybę ir pažvelgti į moderniuosius žmogaus aplinkos paveikslus.

Gustina Keturakytė, Austėja Boreišaitė ir Lukas Gestautas susibūrė kartu, semdamiesi įkvėpimo iš kerinčios vandens, kaip transformuojančios jėgos, esmės. Hipnotizuojančioje audiovizualinėje kūryboje jie sklandžiai supina emocijas, judesį ir garsą, gilindamiesi į žmogaus gyvenimo ciklus.

Mindaugas Arlinskas pristato dirbtinio intelekto pagalba sukurtą video projektą, šmaikščiai ir jautriai kalbantį apie mūsų dienų aktualijas.

Dalyviai: Svetlana Batura, Gustina Keturakytė, Austėja Boreišaitė, Lukas Gestautas, Mindaugas Arlinskas.

Parodų ciklo „Nemuno7 | Vandens stichijos“ kuratorius – Andrius Pukis.

  • 08.04 - 09.03
Daugiau informacijos