Darius Mažintas | Koncertas „The War“

Darius Mažintas | Koncertas „The War“

Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas.

Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros koncertus, kurių metu skambėjo klasikinė muzika.

Tęsiant vasaros koncertų tradiciją, Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus kviečia į klasikinės muzikos vakarą.

Programa: V. Silvestrov – fortepijoninis ciklas – Naive music, F. Chopin – Rinktiniai noktiurnai.

  • Liepos 29 d.  nuo 19:00
2023-07-29 19:00 2023-07-29 19:00 Europe/Vilnius Darius Mažintas | Koncertas „The War“ Honorata ir Tadas Ivanauskai užmiesčio vasaros viloje Obelynėje puoselėjo ne tik gamtinį, bet ir kultūrinį paveldą. Čia dažnai lankėsi Tarpukario Kauno mokslo, kultūros žmonės: dailininkas Antanas Žmuidzinavičius, operos solistas Kipras Petrauskas. Pati Honorata Ivanauskienė puikiai skambino pianinu, o jos sesuo netgi rengdavo vasaros... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/darius-mazintas-koncertas-the-war/date-20230729/ Tado Ivanausko Obelynės sodyba, Obelynės g. 8, Akademija, Kauno rajone Kauno rajono muziejus [email protected]
Daugiau informacijos