Ekskursija su vežimėliais ir edukacija kūdikiams

Ekskursija su vežimėliais ir edukacija kūdikiams

Kauno rajono muziejus, bendradarbiaudamas su Šeimos kelionės, pristato unikalią programą Raudondvario dvare: ekskursija su vežimėliais ir edukacija, kūdikiams iki 1 m.
BŪTINA REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVemPWdE5jbGRekVjSdEqg8tEX8NinJkOBDkTv8CDC8i0QBA/viewform
I grupė: 11 val.
II grupė: 13.30 val.
Kaina: 10 Eur (suaugęs + vaikas)

Ekskursijos, Raudondvario dvaro parke, metu bus pristatoma ne tik dvaro architektūra ir istorija. Sužinosime ir kaip žaidė ir ko buvo mokomos Tiškevičių atžalos! Turą ves profesionali gidė Evelina Kaveckienė. Trukmė 40 min.

Edukacija kūdikiams - specialiai šiai progai sukurta Kauno rajono muziejaus edukatorės Alinos Butrimės. Trukmė 30 min.
Edukacijos metu, klausant klasikinės muzikos bei Juozo Naujalio kūrinių, kviesime patyrinėti dvaro parko gamtinę medžiagą. Mažieji lankytojai ir tėvai mėgausis išskirtine pilies akustika ir taktilinių pojūčių įgalinimu, liečiant įvairias tekstūras: čežinant džiovintus ir liečiant šviežius parko medžių lapus, skirtingų temperatūrų akmenėlius ar tyrinėjant virvelių raizgalynes. Taktilinės sistemos stimuliavimas itin svarbus vaikų vystymuisi. Mokslininkai įsitikinę, kad "ilgalaikėje perspektyvoje, taktilinių pojūčių stimuliavimas turi įtakos mokymosi gebėjimams, socialiniam bei emociniam augimui."

Iki pasimatymo žaidimams pas Tiškevičius!

PS. Šeimos kelionės tai ir bendruomenė! Tad norinčius, kviečiame pasiplanuoti laiko bendriems pietums, Dvaro oranžerijoje, po veiklų.

  • 2023-11-08  11:00 - 13:30
2023-11-08 11:00 2023-11-08 13:30 Europe/Vilnius Ekskursija su vežimėliais ir edukacija kūdikiams Kauno rajono muziejus, bendradarbiaudamas su Šeimos kelionės, pristato unikalią programą Raudondvario dvare: ekskursija su vežimėliais ir edukacija, kūdikiams iki 1 m. BŪTINA REGISTRACIJA:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVemPWdE5jbGRekVjSdEqg8tEX8NinJkOBDkTv8CDC8i0QBA/viewform I grupė: 11 val. II grupė: 13.30 val.... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/ekskursija-su-vezimeliais-ir-edukacija-kudikiams-2/date-20231108/ Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone