Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodos „Šilko magija“ atidarymas

Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodos „Šilko magija“ atidarymas

Liepos 6 d. (šeštadienį) 15 val. įvyks Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodos „Šilko magija“ atidarymas su edukacija „Vitražo tapymas“.

Šilko tapyba – įtraukus procesas. Darbas su šia medžiaga tiesiog užburia ir atveria neribotas saviraiškos galimybes – per piešinį, spalvas ir formas realizuoti savo mintis, emocijas ir nuotaikas.

Užsiėmimo metu, tapydami pasirinkto piešinio vitražą iš arčiau susipažinsime ir praktiškai išbandysime tapybą ant šilko. Pasibaigus užsiėmimui džiaugsimės savarankiškai, pačių tapytais, spalvingais paveiksliukais-vitražais, kurie taps puikia, spalvinga detale, puošiančia jūsų namų interjerą. Užsiėmimo trukmė apie 2 val.

SVARBU: edukacija nemokama, bet į ją reikia užsiregistruoti el. paštu zapyskiokultura@gmail.com (nurodant vardą, telefoną ir žmonių kiekį).

  • Liepos 6 d.  nuo 15:00
2024-07-06 15:00 2024-07-06 15:00 Europe/Vilnius Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodos „Šilko magija“ atidarymas Liepos 6 d. (šeštadienį) 15 val. įvyks Estelos Žukauskienės šilko tapybos darbų parodos „Šilko magija“ atidarymas su edukacija „Vitražo tapymas“. Šilko tapyba – įtraukus procesas. Darbas su šia medžiaga tiesiog užburia ir atveria neribotas saviraiškos galimybes... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/estelos-zukauskienes-silko-tapybos-darbu-parodos-silko-magija-atidarymas/date-20240706/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia zapyskiokultura@gmail.com
Daugiau informacijos