Europos muziejų naktis Raudondvario pilyje Kauno rajono muziejuje

Europos muziejų naktis Raudondvario pilyje Kauno rajono muziejuje

Kauno rajono muziejus kviečia Muziejų naktį (2024 m. gegužės 18 d.) praleisti Raudondvario pilyje. Pernai tamsoje šiurpiai ir su giesmėmis išlydėję Raudoną poną, šiemet kviečiame pasinerti į mėlyną pramogą – kūrybines cianotipijos dirbtuves „Grafo svajonių ir kelionių istorijos“, su muziejininke tyrinėti Raudondvario pilies bokštą.

Cianotipijos edukacija-kūrybinės dirbtuvės
Dirbtuvių dalyviai sukurs po atvirutę-mėlyną atspaudą iš muziejaus fonduose saugomų grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus nuotraukų. Dėl savo paprastumo ir galimybių kūrybiškumui, cianotipijos technika įdomi ir patraukli įvairaus amžiaus žmonėms, todėl dirbtuvės puikiai tinkamos ir šeimoms su vaikais.

Būtina išankstinė registracija užpildant formą (dalyvių skaičius ribotas)
20 val. Cianotipijos kūrybinės dirbtuvės „Grafo svajonių ir kelionių istorijos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/cnX4kStovkeUDJzp8.
21 val. Cianotipijos kūrybinės dirbtuvės „Grafo svajonių ir kelionių istorijos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/BTm8RZdis7T8y81j7.
22 val. Cianotipijos kūrybinės dirbtuvės „Grafo svajonių ir kelionių istorijos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/WHbnL44hfoao7Scv5.

Ekskursijos
Muziejininkė Ugnė visada randa kuo nustebinti ekskursijų dalyvius. Muziejų nakties trumpų ekskursijų metu ji kvies susipažinti su įdomiomis istorijomis apie Raudondvario grafų Tiškevičių gyvenimą, jų hobius ir mėgtas išskirtines pramogas. Muziejininkė kvies užlipti į pilies bokštą, kur eksponuojamos apie grafo Benedikto Henriko Tiškevičiaus pomėgius pasakojančios fotografijos.

Būtina išankstinė registracija užpildant formą (dalyvių skaičius ribotas)
19 val. Ekskursija „Raudondvario grafų Tiškevičių laisvalaikis ir pramogos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/QFSsgkT6VGTCmnVF8.
20 val. Ekskursija „Raudondvario grafų Tiškevičių laisvalaikis ir pramogos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/dDcQHL23NeVUhpNZ8.
21 val. Ekskursija „Raudondvario grafų Tiškevičių laisvalaikis ir pramogos“ (trukmė 45 min.). Registracija – https://forms.gle/yCCb1vNGPjsNJ1Fs9.

 Renginio metus bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami renginio viešinimui.

  • Gegužės 18 d.  19:00 - 23:00
2024-05-18 19:00 2024-05-18 23:00 Europe/Vilnius Europos muziejų naktis Raudondvario pilyje Kauno rajono muziejuje Kauno rajono muziejus kviečia Muziejų naktį (2024 m. gegužės 18 d.) praleisti Raudondvario pilyje. Pernai tamsoje šiurpiai ir su giesmėmis išlydėję Raudoną poną, šiemet kviečiame pasinerti į mėlyną pramogą – kūrybines cianotipijos dirbtuves „Grafo svajonių ir kelionių istorijos“, su muziejininke tyrinėti... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/europos-muzieju-naktis-raudondvario-pilyje-kauno-rajono-muziejuje/date-20240518/ Kauno rajono muziejus, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r., Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono muziejus krmuziejus@gmail.com