Ginos Viliūnės knygos „Apolonija“ pristatymas

Ginos Viliūnės knygos „Apolonija“ pristatymas

Kviečiame į Ginos Viliūnės naujausios knygos „Apolonija“ pristatymą. Rašytoja Gina Viliūnė (g. 1974) jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus ir Lietuvos istorija, rašo straipsnius, veda ekskursijas. „Apolonija“ – devintasis romanas apie Lietuvos istoriją ir tryliktoji autorės knyga. Tai jautrus pasakojimas apie sukilimo vado Zigmanto Sierakausko žmonos gyvenimą, paremtas jos atsiminimais.

 

Jiedu susitiko 1861 metų vasarą Vilniuje. Ji – dvidešimt trejų, graži ir geidžiama, tačiau svajojanti ne apie meilę, o apie tėvynės laisvę. Jis – rusų armijos kapitonas, trisdešimt penkerių, gyvenantis rengiamo sukilimo idėja. Trys trumpi susitikimai, šiek tiek laiškų – ir po metų atšoktos vestuvės. Likimas jiems skyrė vos devynis mėnesius bendro laimingo gyvenimo.

  • Vasario 27 d.  nuo 17:30
2024-02-27 17:30 2024-02-27 17:30 Europe/Vilnius Ginos Viliūnės knygos „Apolonija“ pristatymas Kviečiame į Ginos Viliūnės naujausios knygos „Apolonija“ pristatymą. Rašytoja Gina Viliūnė (g. 1974) jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus ir Lietuvos istorija, rašo straipsnius, veda ekskursijas. „Apolonija“ – devintasis romanas apie Lietuvos istoriją ir tryliktoji autorės knyga. Tai... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/ginos-viliunes-knygos-apolonija-pristatymas/date-20240227/ Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava, Kauno rajonas LT-53265, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone Kauno rajono viešoji biblioteka info@krsvbiblioteka.lt
Daugiau informacijos