GITO MARKUČIO PARODOS „UGNIS IR VANDUO“ ATIDARYMAS

GITO MARKUČIO PARODOS „UGNIS IR VANDUO“ ATIDARYMAS

Senoji Zapyškio bažnyčia kviečia į tapytojo Gito Markučio parodos „Ugnis ir vanduo“ atidarymą! Muziką popietės metu dovanos saksofonistas Aleksandras Lakšmanas.

„Tapytojo kūryba išsiskiria jautrumu gamtai, aplinkai, istorinei architektūros detalei. Iš subjektyviai svarbių smulkmenų susideda autoriaus meninis pasaulis, kuriame dominuoja ekspresyvi tapybos maniera, kompozicijos dinamika. Visa tai – dailininko individualios stilistikos bruožai. Autoriaus kūryba žavi originalumu, subtilia peizažų ir miestovaizdžių interpretacija. Dažnas tapybos darbas sujungia ir autoriaus filosofiją, jo gilesnius svarstymus apie pasaulį ir aplinką, žmogaus buvimą toje aplinkoje“ - teigia menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė.

Tapytojas Gitas Markutis nuo 2006 metų dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose, rengia personalines parodas - jų surengė daugiau nei dvidešimt. Tapytojas taip pat yra tarptautinių plenerų organizatorius, kurio personalinės parodos buvo eksponuojamos Vilniaus universitete, Lietuvos Respublikos Seime, įvairiose Kauno galerijose, Kauno kultūros centre, Biržų pilyje ir kitur. Autorius yra išleidęs tapybos albumus „Gyvenimo paralelės“ ir „Minčių skrydis“.

Atvykite pažinti autorių ir jo „Ugnį ir vandenį“!

Renginio metu bus fotografuojama.

  • Balandžio 23 d.  15:00 - 16:30
2022-04-23 15:00 2022-04-23 16:30 Europe/Vilnius GITO MARKUČIO PARODOS „UGNIS IR VANDUO“ ATIDARYMAS Senoji Zapyškio bažnyčia kviečia į tapytojo Gito Markučio parodos „Ugnis ir vanduo“ atidarymą! Muziką popietės metu dovanos saksofonistas Aleksandras Lakšmanas. „Tapytojo kūryba išsiskiria jautrumu gamtai, aplinkai, istorinei architektūros detalei. Iš subjektyviai svarbių smulkmenų susideda... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/gito-markucio-parodos-ugnis-ir-vanduo-atidarymas/date-20220423/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone