Gyvasis šeštadienis Raudondvario dvare | 08 24

Gyvasis šeštadienis Raudondvario dvare | 08 24

Rugpjūčio 24 d. Raudondvario dvaras atgyja! Praleiskite nuotaikingą šeštadienį šiame Renesanso architektūros dvare ir pasimėgaukite dvariškomis pramogomis!

Pasivaikščiojimas dvaro takais su žavingąja grafiene Rozalija supažindins Jus su dvaro architektūriniu ansambliu ir jo istorija, atskleis dvariško gyvenimo paslaptis ir daugybę įdomių istorijų apie paskutiniuosius dvaro šeimininkus grafus Tiškevičius.

Dvaro kuchmistras kvies paragauti grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos bei paskanauti pagal autentišką receptą pagamintų grafo Tiškevičiaus koldūnų, prieplaukoje galėsite paragauti gardžios žuvienės.

Plaukdami plokščiadugniais laiveliais galėsite pasigrožėti nuostabiomis Nevėžio, ant kurio stataus šlaito stūkso Raudondvario dvaras, pakrantėmis.

Dvaro kostiuminėje galėsite pasidabinti puošniomis dvariškomis suknelėmis ir aksesuarais, o vaikų lauks kūrybinės dirbtuvėlės.

Muilo edukacijos metu išmoksite maišyti ir derinti spalvas, bei kaip tikri muilo gamybos ekspertai kursite muilo formas ir ornamentus.

O vakarą vainikuos įspūdinga Salvadoro Dali paroda Kauno rajono muziejuje!

Turiningas šeštadienis Raudondvario dvare dovanos daugybę nepamirštamų įspūdžių!

Vietų skaičius ribotas, todėl bilietus įsigykite iš anksto.

Daugiau informacijos: [email protected] ir tel. 8 37 548 118

Organizatorius: VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras

  • 2019-08-24  12:00 - 19:00
2019-08-24 12:00 2019-08-24 19:00 Europe/Vilnius Gyvasis šeštadienis Raudondvario dvare | 08 24 Rugpjūčio 24 d. Raudondvario dvaras atgyja! Praleiskite nuotaikingą šeštadienį šiame Renesanso architektūros dvare ir pasimėgaukite dvariškomis pramogomis! Pasivaikščiojimas dvaro takais su žavingąja grafiene Rozalija supažindins Jus su dvaro architektūriniu ansambliu ir jo istorija, atskleis... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/gyvasis-sestadienis-raudondvario-dvare-08-24/date-20190824/ Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone