HOMECHESTRA koncertas lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios

HOMECHESTRA koncertas lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios

Birželio 17-ąją, šeštadienį, 19 val. lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios įvyks grupės HOMECHESTRA naujo albumo „Habits“ pristatymo koncertas.

HOMECHESTRA – tai Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Ignas Staškevičius (elektrinė gitara), Pijus Ganusauskas (klavišai), Džiugas Gvozdzinskas (bosinė gitara) ir Tomas Pauža (būgnai).

„Habits yra apie įpročių galią ir kylančią įtampą juos paleidžiant ar įgyjant. Apie įpročių suteikiamą laisvę ne veikti, o juos keisti. Apie situacijas, kai iš įpročio galvojam, vertinam, renkamės, elgiamės, kai iš įpročio atsiduriam ten, kur jau buvom, kai permąstydami savo įpročius pasijaučiam lyg užlipę ant grėblio, kurį manėm saugiai pasidėję. Žodžiu, su įpročiais - nelengva. Tam, kad šie komplikuoti santykiai pasimatytų aiškiau, įpročius reikia užfiksuoti. Tą šiuo albumu ir atlikome. Iš įpročio groti,“ – teigia grupės nariai.

2020-aisiais grupė išleido debiutinį albumą „Dialogues That Never Happened“, tais pačiais metais turėjo garbės atidaryti festivalį „Kino pavasaris“.
SVARBU – koncertas vyks lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios, tačiau jeigu lis – koncertas vis vien vyks, tiesiog bus perkeltas į bažnyčios vidų. Adresas: Muziejaus g. 1, Zapyškis. Kviečiame į lauko koncertą pasiimti patiesalus, kad įsitaisytumėte kuo jaukiau.
Koncertą visiems dovanoja – Senoji Zapyškio bažnyčia. Esame ne Nemuno, o kultūros potvynis!
Renginys – nemokamas. Jo metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.

 

  • 2023-06-17  nuo 19:00
2023-06-17 19:00 2023-06-17 19:00 Europe/Vilnius HOMECHESTRA koncertas lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios Birželio 17-ąją, šeštadienį, 19 val. lauko scenoje šalia Senosios Zapyškio bažnyčios įvyks grupės HOMECHESTRA naujo albumo „Habits“ pristatymo koncertas. HOMECHESTRA – tai Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Ignas Staškevičius (elektrinė gitara), Pijus Ganusauskas (klavišai),... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/homechestra-koncertas-lauko-scenoje-salia-senosios-zapyskio-baznycios/date-20230617/ Senoji Zapyškio bažnyčia , Muziejaus g. 1, Zapyškis, Kauno rajone Senoji Zapyškio bažnyčia zapyskiokultura@gmail.com