Kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvės

Kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvės

Artėja gražiausia metų šventė - šv. Kalėdos, tam, kad jas sutiktume ramiai ir be streso, kviečiame joms ruoštis jau dabar!

Kai važiuoja stogas įsikūręs Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje kviečia į kalėdinių vainikų pynimo dirbtuves.

Edukacijos metu sužinosite kalėdinio vainiko istoriją ir naujausias floristines tendencijas. Nupintą vainiką galėsite įpakuoti į specialią dovanų dėžutę.

Dirbtuvių trukmė – apie 2 val.

Kaina: 30 Eur. Jeigu atsivedate ir draugę – po 25 Eur.

Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.

Būtina išankstinė registracija, nes vietų skaičius ribotas.

Registracija telefonu: +370 613 91557

Taip pat galite užsisakyti privačias kalėdinių vainikų dirbtuves ir padovanoti bendradarbėms prieškalėdinį vakarėlį kartu su užkandžiais, kalėdiniais desertais, karšto vyno taure ir specialia šventine programa.

  • 2021-11-30  18:00 - 20:00
2021-11-30 18:00 2021-11-30 20:00 Europe/Vilnius Kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvės Artėja gražiausia metų šventė - šv. Kalėdos, tam, kad jas sutiktume ramiai ir be streso, kviečiame joms ruoštis jau dabar! Kai važiuoja stogas įsikūręs Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje kviečia į kalėdinių vainikų pynimo dirbtuves. Edukacijos metu sužinosite kalėdinio vainiko istoriją ir naujausias floristines... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kalediniu-vainiku-pynimo-dirbtuves-2/ Raudondvario dvaro Menų inkubatorius, Pilies takas 1, Raudondvaris 54127, Lietuva, Kaunas, Kauno rajone Švenčių ir renginių studija "Kai važiuoja stogas" [email protected]
Daugiau informacijos