Koncertas „Karaliaus fleitos: ankstyvoji Tiudorų rūmų muzika“

Koncertas „Karaliaus fleitos: ankstyvoji Tiudorų rūmų muzika“

Raudondvario dvare (Baltojoje salėje) vyks nemokamas senosios muzikos koncertas „Karaliaus fleitos: ankstyvoji Tiudorų rūmų muzika“.

Tiudorų dinastijos monarcho Henrio VIII-ojo valdymo laikais buvo gerai žinoma jo aistra dainavimui ir dainų kūrimui bei šokiams. Iki pat savo mirties 1547 metais, karalius buvo sukaupęs didžiulę instrumentų kolekciją, įskaitant daugiau nei 70 skersinių fleitų. Šioje programoje grupė Phaedrus siekia atgaivinti Henrio VIII-ojo fleitų skambesį, pristatant jo instrumentais atliekamą muzikinį rinkinį, sudarytą iš galimai jo mėgstamiausių rankraščių, paplitusių Anglijos rūmuose karaliaus gyvavimo metu. Tai ir dvariškos meilės dainos, ir instrumentinės fantazijos bei kai kurios ankstyviausios angliškos šokių melodijos, aranžuotos skersinių fleitų ansambliui.

Koncerte dalyvauja grupė Phaedrus (Šveicarija): Mara Winter, Darina Ablogina, Luis Martinez Pueyo.

Renesansinė liutnia ir vokalas: Emma-Lisa Roux

Renginio metu privaloma dėvėti respiratorių (ffp2).

Renginį organizuoja projektas „Istorinis kelias: Raudondvaris-Bauskė (LLI-498)“

  • 2022-02-18  nuo 17:00
2022-02-18 17:00 2022-02-18 17:00 Europe/Vilnius Koncertas „Karaliaus fleitos: ankstyvoji Tiudorų rūmų muzika“ Raudondvario dvare (Baltojoje salėje) vyks nemokamas senosios muzikos koncertas „Karaliaus fleitos: ankstyvoji Tiudorų rūmų muzika“. Tiudorų dinastijos monarcho Henrio VIII-ojo valdymo laikais buvo gerai žinoma jo aistra dainavimui ir dainų kūrimui bei šokiams. Iki pat savo mirties 1547 metais, karalius buvo sukaupęs... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/koncertas-karaliaus-fleitos-ankstyvoji-tiudoru-rumu-muzika/date-20220218/ Raudondvario dvaro baltojoje menėje, Kauno rajone