Kultūros laivo „Nemuno7“ sezono uždarymo koncertas

Kultūros laivo „Nemuno7“ sezono uždarymo koncertas

Rugsėjo 9 d., šeštadienį, 19 val. ant Kultūros laivo-žemkasės „Nemuno7“ scenos pasirodys trys nepaprastos muzikinės grupės - Driezhas su Patriu, „Colours of Bubbles" ir svečiai iš Graikijos „Mechanimal“. Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite užburiančioje paskutinėje, 10-ojoje „Nemuno7“ koncertų ciklo „Atviros tėkmės“ dalyje.

Pirmieji sąraše - intriguojantis muzikinis etno-elektro meistro „Driezho“ [Kristijonas Lučinskas] ir garso menininko ir violančelininko Patrio Židelevičiaus duetas. Specialiai „Nemuno7“ koncertui suburtas duetas pasiūlys aštrių ir harmoningų industrinių ritmų mišinį, elektro ir violončelės garsų sintezę ir beribius bendrus kūrėjų muzikinius ieškojimus.

Muzikinė kelionė tęsis su retro-futuristine industrial-punk energija, kurią skleidžia iš Atėnų (Graikija) atvykę „Mechanimal“. Jų eksperimentinis skambesys, kuriame unikaliai dera laužyti ritmai, industriniai garsai ir postpanko melodijos, su apokaliptiniu užsidegimu ir žmogiškumu perteiks šio laikmečio chaosą.

Pabaigai - Lietuvos roko scenos galiūnai „Colours of Bubbles“. Ši Šiauliuose gimusi grupė gali pasigirti ne tik įspūdinga 8 albumų diskografija ir publikos pripažinimu, bet ir ypatingai nuoširdžiais ir galingais gyvais pasirodymais. Jų autentiškumas, stilius ir kokybė suskamba tiek jaukiose pogrindžio salėse, tiek didžiosiose scenose, tad „Nemuno7“ sezono uždarymo koncerte būkite pasiruošę ypatingai ritmų ir emocijų tėkmei.

Atsisveikinimas su šiuo nepaprastu Kultūros laivo-žemkasės „Nemuno7“ sezonu žada būti didingas finalas, kurio nenorėsite praleisti.

Koncertas - nemokamas.

  • 2023-09-09  19:00 - 22:30
2023-09-09 19:00 2023-09-09 22:30 Europe/Vilnius Kultūros laivo „Nemuno7“ sezono uždarymo koncertas Rugsėjo 9 d., šeštadienį, 19 val. ant Kultūros laivo-žemkasės „Nemuno7“ scenos pasirodys trys nepaprastos muzikinės grupės - Driezhas su Patriu, „Colours of Bubbles" ir svečiai iš Graikijos „Mechanimal“. Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite užburiančioje paskutinėje, 10-ojoje... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kulturos-laivo-nemuno7-sezono-uzdarymo-koncertas/date-20230909/ Zapyškis, Nemuno slėnis, Kauno rajone
Daugiau informacijos