Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Ringaudai - "Šiuolaikinė seniūnija" projektas įgauna pagreitį. Kviečiame visus neabejingus Ringaudų seniūnijoje vykstantiems pokyčiams, atvykti į kūrybinio rašymo dirbtuves!
Kovo 12 d. (antradienį) 17 val. Ringaudų laisvalaikio salėje ( šalia bibliotekos), Gėlių g. 2, Ringaudai.
Kūrybinio rašymo seminaras, skirtas paskatinti dalyvius atrasti savyje rašymo talentus, išmokti kūrybinio rašymo metodų ir praktikų, kurias po to galėtų panaudoti savęs ir gyvenamosios vietos veiklų kontekste.
Seminaro tikslas - motyvuoti auditoriją kurti, tapti bendro kūrinio dalimi ir atrasti istorijų pasakojimo ir jų užrašymo talentus.
Pratimų ir žaidimų pagalba bus siekiama įtraukti visas amžiaus grupes, bendruomenes, vienyti žmones su skirtingais interesais ir pomėgiais, įtraukti apylinkių istorijas ir vaizdinius. Nagrinėsime vietos istorijas, vietines legendas, padavimus ir pasakojimus, ieškosime kuo ypatingas kiekviena gyvenvietė ar namas. Kiekvienas rajonas yra ypatingas ir kiekvienas jų gali sukurti savo pasakojimą, kurį skaitys ateities kartos.
Bendras tikslas kvies bendruomenes kartu praleisti laiką ir dalintis savo sugebėjimais.
Dirbtuves veda rašytoja, mentorė Sandra Bernotaitė, www.grafomanija.lt

  • 2019-03-12  17:00 - 19:00
2019-03-12 17:00 2019-03-12 19:00 Europe/Vilnius Kūrybinio rašymo dirbtuvės Ringaudai - "Šiuolaikinė seniūnija" projektas įgauna pagreitį. Kviečiame visus neabejingus Ringaudų seniūnijoje vykstantiems pokyčiams, atvykti į kūrybinio rašymo dirbtuves! Kovo 12 d. (antradienį) 17 val. Ringaudų laisvalaikio salėje ( šalia bibliotekos), Gėlių g. 2, Ringaudai. Kūrybinio rašymo... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/kurybinio-rasymo-dirbtuves-1/date-20190312/ Ringaudų laisvalaikio salė, Kauno rajone