„Land Art“ festivalis Girionyse

„Land Art“ festivalis Girionyse

Liepos paskutinį sekmadienį vienai dienai Girionys (Kauno r.) jau ketvirtą kartą suburs LAND ART mylėtojus. Profesionalios žemės meno architektės Jolantos Malijonienės rankose visa ką duoda mums gamta, taps viena – natūralia skulptūra. Kiekvienas galės prisijungti prie natūralaus kuriančio miestelio – eksperimentuoti kartu su trimis edukatoriais ir improvizuoti žolės, medžio ir molio temomis.

Vakaro pabaigoje, jūsų sukurtų darbų paroda-pristatymas kartu su kolektyvais. Pakviesime visus į unikalų pasaulio muzikos skambesį: sulauksime svečių iš Kanados/Malio. Savo kūrybą Jums dovanos – nuostabaus galingo balso atlikėja Djeli Tapa kartu su gyvo garso grupe. Vakarų Afrikos garsai susijungs su šiuolaikiniais instrumentais ir ritmais. To Kauno rajone dar nebuvo.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jau nuo 2019 kartu su Kaunas2022 (Kaunas- Europos kultūros sostinė 2022), Samylų kultūros centras, drauge su Girionių bendruomene kuria bendrus projektus. Jų pagrindinė tema ir aktualijos tai tvari aplinka ir žemės meno objektai.

Projektas yra „Šiuolaikinių seniūnijų“ dalis, kurį finansuoja Kauno rajono savivaldybė

  • 2023-07-30  nuo 17:00
2023-07-30 17:00 2023-07-30 17:00 Europe/Vilnius „Land Art“ festivalis Girionyse Liepos paskutinį sekmadienį vienai dienai Girionys (Kauno r.) jau ketvirtą kartą suburs LAND ART mylėtojus. Profesionalios žemės meno architektės Jolantos Malijonienės rankose visa ką duoda mums gamta, taps viena – natūralia skulptūra. Kiekvienas galės prisijungti prie natūralaus kuriančio miestelio – eksperimentuoti kartu su trimis... --- //www.kaunorajonas.lt/renginys/land-art-festivalis-girionyse/date-20230730/ Girionys, Liepų g. 10, Šlienava, Kauno rajone