Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“

Maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022“

Leiskitės į skanų nuotykį ir atraskite Garliavos vietas, kuriose vyks maisto ir kultūros festivalis „Skanaus: Europos virtuvės 2022”.

Pasiruoškite paragauti europietiškų patiekalų ir pažinti šalies kultūras rugsėjo rugsėjo 8–11 dienomis Kauno rajone, Garliavos „Šimtmečio“ parke ir Vytauto gatvėje (nuo J. Lukšos g. iki Marijampolės g.).

Šimtmečio parkas Garliavoje pasižymi unikalia savybe: jame yra ilgiausia medinė skulptūrinė kompozicija, kuri – Lietuvos rekordas. Iš ąžuolo išdrožti Lietuvos himno žodžiai, besitęsiantys daugiau kaip 80 metrų, puošia pėsčiųjų taką, kuris kadaise buvo geležinkelio linijos. Parką taip pat puošia 100 neseniai pasodintų ąžuolų, tvenkinys ir gražiai sutvarkyta aplinka. 

Šios gatvės garsėja senosios ir naujosios architektūros deriniu, unikaliais ir puikiai išlikusiais įvairių stilių istoriniais pastatais, autentiška atmosfera alsuojančiomis pėsčiųjų gatvelėmis, žaliuojančiais medžiais ir spalvingais gėlynais su poilsio zonomis.

Maisto ir kultūros festivalis pakvies jus ištyrinėti šias erdves pėsčiomis. Aktyvios pramogos, koncertai, šefų iššūkiai, visuomenės autoritetų pašnekesiai, paskaitos ir konsultacijos, įvairios muzikos kultūros atlikėjai užtikrins ne tik puikų laiko praleidimą, bet ir įkvepiančius pokyčius.

Atvykite drauge su šeima ir gardžiai praleiskite laiką kartu! 

Daugiau informacijos apie festivalį: skanaus2022.eu 

Renginio partneris - Kaunas 2022

Dalyvauja Garliavos sporto ir kultūros centro meno kolektyvai.